PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 258
ocen
7,3 10 1 4258
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Rok temu pisałem, że serial jest dość kiepski, ale oglądając 2 sezon zdecydowanie mam odmienne zdanie. Obawiałem się, ze to lovestory między Patrickiem a Keviem zdominuje cały sezon, a na szczęście jest inaczej. Ogólnie czuć charaktery tych postaci i w końcu ostatnio poznało się historię Doris i tego dlaczego mieszka z Donem. Dla mnie z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Do tego muzyka znakomicie dobrana!

ocenił(a) serial na 9
vasil87

Potwierdzam, choć przyznam szczerze 1 sezon tez mi się podobał. Serial naprawdę dobry! Nie sposób nawet wskazać żadnego "najsłabszego ogniwa", bo takiego zwyczajnie nie ma. Wszyscy robią dobrą robotę, a przy tym każdy z nich jest charakterystyczny i wnosi coś do serialu. Muza również daje radę. Jednym słowem - znakomitość :)

ocenił(a) serial na 7
vasil87

Zgadzam się z każdym słowem. Widziałam to dokładnie tak samo, najpierw lekkie rozczarowanie, potem z każdego odcinka na odcinek coraz lepiej, a druga seria to już w ogóle. Fajnie budują charaktery poszczególnych postaci, serial ma niezwykły klimat, a te imprezy i tańce chłopaków mnie rozkładają na łopatki. Aktorzy świetnie grają, muzyka, montaż, praca kamery, wszystko na najwyższym poziomie.

vasil87

W tym sezonie trochę przeszkadza mi niedobór Richiego, ale ogólnie jest świetnie. Dobra decyzja z odcinkiem poświęconym Domowi i Doris i wprowadzeniem Eddiego. Mam ochotę na więcej.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Zgadzam się z wszystkim, z brakiem Richiego, z Domem i Doris, no i oczywiście z Eddiem. Drażni mnie tylko nadmiar Kevina i to, że tak po prostu zerwał z Jonem.

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Richi ma tutaj raczej drugoplanową rolę, ale sceny z jego udziałem są naprawdę świetne. Oglądałem właśnie ostatni odcinek (chwała HBO GO!) i po prostu był świetny, a ta końcowa scena naprawdę przejmująca. Tylko czekać na kolejny sezon! :)

ocenił(a) serial na 8
vasil87

Całkowicie się zgadzam! Ilość podtekstów seksualnych na początku mnie przeraziła i myslałam, że cały serial będzie opierał się tylko na gejowskim seksie i wzmiankach na temat imprez, jednak seria jest bardzo pouczająca - kwestie tolerancji, życia w wielkim mieście.

ocenił(a) serial na 3
vasil87

Zgoda, że lepszy, ale nadal jest cienko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones