PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 261
ocen
7,3 10 1 4261
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Czekam na kolejne!

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy odcinek tak na 8,5
Dobrzy aktorzy, bardzo przyjemnie się ogląda.
Ma szanse być lepszy od kultowego QaF ;-)

ocenił(a) serial na 9
Johnny1981

tak, mam te same przemyślenia :) Oczywiście trudno go do QaF porównywać chociażby ze względu na śmiałość scen erotycznych, ale akurat w Looking aż takiej dosłowności pod tym względem nie potrzeba. W każdym razie 1 odcinek zrobił ogromne nadzieje na kolejne. :)

Johnny1981

Czy wiecie gdzie można oglądać?

ocenił(a) serial na 8
mateusztyminski

HBO
Pierwszy odcinek dostępny odkodowany na HBO GO

Johnny1981

Dzięki wielkie!

ocenił(a) serial na 8
Johnny1981

Drugi odcinek nie jest już tak efekciarsko-zabawny jak pierwszy, jednak warto oglądać dalej. Zaczynają powoli wkradać się dramaty.
Wyraźnym minusem jest skupianie się tylko na jednym (chyba najbardziej sztampowym) bohaterze.
Wie ktoś ile odcinków zapowiadają na jeden sezon? Ciekawi mnie, bo widnieje przy nim etykietka miniserialu.

użytkownik usunięty
buildings

Osiem.

buildings

Niestety drugi odcinek słabszy. Pierwszy był bardzo udany. Wrażenie zrobiła na mnie gra aktorska Jonathana - sceny, w których bardzo realistycznie i przekonująco odebrał zakłopotanie (nieudana randka i metro). Serial zapowiada się ciekawie i chętnie zobaczę kolejne odcinki, jak się dalej akcja rozwinie...

użytkownik usunięty
kretekost

Mi tam się podobał, może nawet bardziej. W pierwszym dostrzegałam tylko Patricka (Jonathana), w drugim reszta postaci stała się bardziej wyrazista. Końcówka była dobra:D
A skoro mowa o kolejnych odcinkach, to właśnie ściągnęłam 1x03.. Wie ktoś czemu wyszły dwa nowe odcinki?

Już 3 odcinek? Gdzie?:>
Ten serial ma dziwną dystrybucję, przed premierą odcinka już można go wcześniej zobaczyć. Co akurat jest na plus :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
buildings

Myślę, że początkowe skupianie się na tym bohaterze to zagranie taktyczne, by rozszerzyć publiczność o młode kobiety (i tzw. "young adults" ogólnie). Po trzech odcinkach stwierdzam, że bohater grany przez Groffa to praktycznie uosobienie przeciętnego użytkowniczki/a (albo wizji takiej/go) serwisu Tumblr. Nawet jego love interest jest z UK. Trzeci odcinek ładnie domyka początek jego wątku więc mam nadzieje, że teraz będzie więcej o pozostałej dwójce skoro już przeszliśmy przez wprowadzenia do historii obu.

ocenił(a) serial na 5
Johnny1981

Pierwszy odcinek był barrrdzo przyjemny. Biorę się za drugi.

użytkownik usunięty
Johnny1981

3 odcinek dobry, serial coraz bardziej mi się podoba;)

ocenił(a) serial na 9

serial lekki i przyjemny. Mysle ze wymagajacym się spodoba. Nie ma zadnych dramatów i nieszczęsliwych miłosci jak to zwykle w tęczowych filmach bywa. Pozycja wysokich lotów dla której warto poświęcić te kilka minut.

ocenił(a) serial na 8
Johnny1981

4 odcinki za mną i stwierdzam ,że ten serial wcale nie zwalnia tempa.Może i wątek Patricka jest tutaj na pierwszym planie,ale pozostała dwójka też ma gdzie się wykazać. Serial jest trochę o tym jak doświadczeni koledzy pomagają Patrickowi odnaleźć się w świecie.Nie raz z jego zachowania widać było ,że nie wie jak się zachować a zakłopotanie i stres tylko przysparzają mu problemy.Ja oglądam dalej i mam nadzieję ,że na jednym sezonie się nie zakończy dystrybucja tego serialu w Polsce.

ocenił(a) serial na 10
piter_ck6

Wie ktoś jak nazywa się utwór lecący pod koniec 3 odcinka jak lecą już napisy końcowe?

ocenił(a) serial na 7
Ariel2400

John Grant - "Black Belt". Fajne kawałki dają na napisach końcowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones