PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 257
ocen
7,3 10 1 4257
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Koniec serialu

ocenił(a) serial na 7

Cóż, trochę szkoda, że to już koniec.. Serial zaczął się dopiero rozkręcać a tu BUM, koniec na drugim sezonie! Jestem zaskoczona i trochę mi przykro? Może looking to nie mistrzostwo, ale całkiem miło się oglądało, a do tego krótkie odcinki więc wszystko szybko poszło ;) Teraz tylko czekać na odcinek specjalny.

Btw; Jak myślicie? Z kim będzie Patrick?

ocenił(a) serial na 9
verczix

z Richie'm :)

ocenił(a) serial na 7
verczix

a kiedy będzie odcinek specjalny??

ocenił(a) serial na 7
Dorisska13

Nie wiadomo jeszcze (przynajmniej mi nie wiadomo:D)
Myślę, że pod koniec tego roku.. Odcinek ma być pełnometrażowy.

Dorisska13

To będzie film. Dwugodzinny. Zdjęcia mają zacząć się teraz na jesień październik/listopad, a sam film ma się pojawić w okolicach kwietnia 2016. Ale zobaczymy, jak im to wyjdzie w HBO, bo aktorzy mają zobowiązania na Brodwayu miedzy innymi a to jest na drugiej stronie USA :D

kasia_jana

Jest na Broadway'u ktoś oprócz Jonathana? Poza tym, dzięki za informacje. Szkoda, że serial się skończył, ale pełnometrażowy film jakoś zrekompensuje stratę :D

emiljon

Russell na jesień będzie na Brodwayu, ale szczegółów nie znam. Dlatego się zastanawiałam z kumpelą, jak oni to pogodzą, bo jednak musical, czy teatr zobowiązują dużo bardziej niż serial..

ocenił(a) serial na 7
kasia_jana

Troszeczkę dziwne ze ten serial podoba się kobietom . Zupełnie nie kobiecy :)

Patrick_2

A czy serial musi być kobiecy, żeby się mógł spodobać kobiecie? Ja np. nie jestem fanką Seksu w wielkim mieście, a jest to typowy serial dla bab, a ja pewnie ani jednego odcinka nie obejrzałam, nawet przelotem, czy z nudów. Napisałam recenzje Looking i już można ją przeczytać, może tam będzie bardziej klarowne, dlaczego serial podoba się kobietom. :) Groff i Tovey też robią dobrą prasę, nie ukrywam :P

ocenił(a) serial na 8
verczix

Wróciłam na to forum, bo nagle przypomniałam sobie o tym serialu po kilku miesiącach od obejrzenia ostatniego odcinka... i pęka mi serce :(. Tak bardzo chciałabym kontynuacji, ale niestety, trzeba będzie pocieszyć się tylko tym pełnometrażowym odcinkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones