PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 261
ocen
7,3 10 1 4261
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Rewelacyjny serial!

użytkownik usunięty

Moja recenzja: http://filmoweabecadlo.wordpress.com/2014/04/19/spojrzenia-looking-2014-sezon-1/

Jeszcze nie tak dawno trzeba było używać siły, by w jakikolwiek sposób zmusić mnie do oglądania serialu. Co więcej, często nawet ten sposób nie przynosił zamierzonych rezultatów. Próbowałem z wieloma serialami, a nawet świetna “Gra o tron” nie spowodowała, że straciłem chwilowy wstręt do pełnometrażowek. Wszystko uległo zmianie, kiedy światło dzienne ujrzał nowy projekt HBO z jakże tajemniczym tytułem “Spojrzenia”. Plakat w kolorach tęczy, dość intrygująca tematyka i zaledwie osiem odcinków, które jak na pierwszy raz, wydały się do przełknięcia. Serial okazał się dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Aż smutno się robi, że na drugi sezon będzie trzeba czekać rok! :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Lodowy

Nie porównałem "Gry o Tron" do "Spojrzeń", a jedynie napisałem, że mimo wysokiego poziomu serialu, nie zacząłem go oglądać - po prostu mnie dostatecznie do siebie nie przyciągnął. I wcale "Spojrzenia" nie są pedalskim bełkotem i ani razu w serialu nikt nie oznajmiał drugiej osobie, że jest inny. W ogóle celem tego serialu nie było przedstawienie inności homoseksualistów, tylko ich rozterek sercowych, problemów życiowych, jakie zresztą mają wszyscy ludzie. Twórcy chcieli to po prostu pokazać w innym środowisku, wybór padł na środowisko homoseksualistów. Niemniej szanuje Twoje zdanie, bo jest to serial nie dla każdego, a przede wszystkim nie dla przeciwników gejów. Czym mnie porwał ten serial? Lekkością, humorem i komediowym charakterem - po prostu mnie na maksa wciągnął :) Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) serial na 9

Szkoda klawiatury. Perły przed wieprze - dosłownie. Próbowałm, ale koleś ma łeb wypełniony uprzedzeniami i stereotypami. 15 - latek albo ktoś dokładnie taki jak jego pisanina.

laszlo4

Święte słowa. :)

ocenił(a) serial na 8

Ale fajny ten serial ! Obejrzałem całość w 2 dni. Tylko amerykanie potrafią taki dobry film zrobić - ta lekkość i naturalność w grze aktorskiej. U nas raczej nie doczekamy się czegoś podobnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones