PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 260
ocen
7,3 10 1 4260
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

serial nie dla każdego

ocenił(a) serial na 6

Po obejrzeniu dwóch odcinków niestety odpuszczam sobie dalsze oglądanie tego serialu.
Niestety nie znajduję w tej pozycji nic wartościowego czy interesującego, nie jest to również serial przy którym można np. zrelaksować się po pracy.
Mam wrażenie, że serial został stworzony nie dla (powiedzmy) ogółu widzów, ale wyłącznie dla osób homoseksualnych.

margoluz

Ciekawe wnioski.. xD Ja akurat po drugim odcinku utwierdziłem się w przekonaniu, iż serial jest wartościowy, całkiem przyjemny i da się go oglądać :)

margoluz

Dokładnie.. Daję jeszcze szansę temu serialowi ale 2 odcinek również utwierdza mnie w przekonaniu, że serial jest po prostu o niczym.. Szkoda

ocenił(a) serial na 1
margoluz

Obejrzałem dwa odcinki i straciłem godzinę z życia. Serial o parówach bez konkretnej fabuły

ocenił(a) serial na 7
margoluz

Miałam podobne odczucia po dwóch odcinkach. Też już miałam postawić na nim krzyżyk. Jednak obejrzałam kolejne i nie żałuję. Zdecydowanie będę oglądać cały sezon.

ocenił(a) serial na 7
margoluz

Obejrzalem pierwszy odcinek, ale wiecej oczekiwalem po produkcji HBO. Dosc dretwe dialogi, wciaz eksponowane owlosienia, przewidywalny. Dobry jest generalnie, ale jak na HBO to slaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones