PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162302}

SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob SquarePants
7,2 20 055
ocen
7,2 10 1 20055
SpongeBob Kanciastoporty
powrót do forum serialu SpongeBob Kanciastoporty

Koniec Spongeboba

ocenił(a) serial na 7

Dla mnie Spongebob miał 4 sezony. Nie więcej. Dalej to nędzne, ordynarne i tandetne odcinki.
Z 1 sezonu składało się moje dzieciństwo.
W 2 nadal było świetnie
W 3 słaby odcinek to rzadkość
W 4 jeszcze było sporo fajnych
W 5 coraz częściej były odcinki typu pierdzenie, bekanie i rzyagnie
6 jest słaby.
7 to żenada
A 8... eh, szkoda mówić.

PanSmith

U mnie to pierwsze sezony do 2005' też były dobre... (kiedy przestałem Oglądać SuperRTL - Tu Dubbing jest jeden z najlepiej zbudowanych w porównaniu do Oryginału - a o Polskim dubbingu nie wspomnę...)
Pamiętam kiedy co miesiąc od poniedziałku do piątku kiedy były Nexus'y w domu... to od 19:30 zamiast Samo życia załączyło się Niemieckiego SpongeBoba... Mimo że nie rozumiało się co się tam mówiło... Ale z tym głosem to pójdzie ujść z Imieniami...
Dla mnie niemiecki dubbing... Rewelka w dzieciństwie. 10/10 dla Niemieckiego dubbingu.

Illutorium

Bikini Bottom i Spongebob Schwammkopf :'( Pamiętam wszystkie odcinki Spongeboba po Niemiecku ale po Polsku może 1, 2... śmiech niemiecki nie do przebicia :'( teraz jak mam chwile to oglądam czasem. :) Po Niemiecku oczywiście a no i Avatar, der Herr der Elemente
Hmmm dziwne, na Super RTL (teraz zmieniło nazwę na TOGO)? Ja zawsze oglądałam na Nicku :)

ocenił(a) serial na 6
PanSmith

Mam podobnie jak ty.Wolę bardziej tamte 4 sezony bo w pozostałych nie było tego samego klimatu no ale niektóre odcinki w tamtych sezonach są nawet fajne Np Mity i legendy z bikini Dolnego

ocenił(a) serial na 10
roman876

Nom. Dla mnie też SpongeBob to tylko 4 sezony. Sezony 5-obecnie traktuję jak zupełnie nowy serial o SpongeBobie.
Mimo, że sezon 4 też pochodzi od nowych twórców to był świetny, nadal przypominał klasyk itp.

PanSmith

Wielu ludzi ma podobna opinie...zreszta simpsonowie tez sie skonczyli na 4 sezonie...

użytkownik usunięty
PanSmith

A dziewiąty?

ocenił(a) serial na 7

Michał kurde, jak żeś mnie tu znalazł? :D

użytkownik usunięty
PanSmith

Wykorzystując metodę porównywania nicków, znalazłem pewnego gimbusa z drugiej klasy, który ma w domu homara i ma na drugie imię Florian.

ocenił(a) serial na 7

Twoje informacje (Jak zwykle) są błędne ;D

użytkownik usunięty
PanSmith

Homar już ci zdechł?

użytkownik usunięty
PanSmith

Ale w sumie ta rozmowa jest zbędna. Powiedz, co myślisz o dziewiątym sezonie.

ocenił(a) serial na 7

Kilka odcinków mi się podobało (Czyli chyba wszystkie co widziałem) i mam nadzieję, iż z powrotem Spongebob wróci do tradycji.

użytkownik usunięty
PanSmith

Miejmy nadzieję. Poza tym, gdyby pingwiny miały tyle sezonów co SpongeBob, to też by straciły na jakości.

PanSmith

No to tak , Sezon 1 ; Bardzo dobry ,czasy kiedy Spongebob był dosyć uroczy ;-) Genialny humor i do dziś kultowe odcinki .Sezon 2 ; Jeszcze lepiej , ten sezon praktycznie nie ma wad . Sezon 3 ; Twórcy Spongeboba byli chyba w jakiejś fazie kreatywności i śmiesznych żartów . Sezon 4 ; Jest gorzej , pojawiają się poważne problemy ; animacja dosyć ..... brzydka , trochę nowego humoru ale to i tak dobry serial który fajnie się ogląda . Sezon 5 ; Wszystkie problemy sezonu 4 się powiększyły , humor zmienił się zupełnie , z czarnego i absurdalnego na głupi i ohydny , mało dobrych odcinków , dochodzą problemy z postaciami ;( Chujnia . Sezon 6 ; Najgorszy sezon , tylko wady ;( Sezon 7 ; Jest lepszy niż 6 , ma nawet kilka niezłych odcinków ale i tak raczej kiepsko . Sezon 8 ; Ahhhhhhhhh . Sezon 9 ; ;(:(:(:(:( Czemu ? Sezon 10 ; ???????????????????????? Naprawdę żenada ale lepsze to od 8,9 i 6 .

ocenił(a) serial na 8
PanSmith

najlepszy okres to był do 7 sezon

ocenił(a) serial na 9
MWCrafters

A wiesz może, który sezon leci teraz na Super Polsat?

ocenił(a) serial na 8
edziuniek

Nie wiem, musisz mnie oświecić :))

ocenił(a) serial na 9
MWCrafters

Ja też nie - dlatego pytam - serio. Bardzo mi się podobają te obecnie nadawane.

ocenił(a) serial na 8
edziuniek

To jest sezon 1, jeden z najlepszych :)

ocenił(a) serial na 9
MWCrafters

Sorry, jedenasty - wskazują na to tytuły odcinków. Mam cały pierwszy sezon i coś mi nie pasowało. Dzięki za dobre chęci :)

MWCrafters

Czy wiesz, może gdzie legalnie zobaczę sezony 3. i 4.? Na żadnym streamingu u Nas tego nie ma, 1. i 2. na Prime Video, 5-7 na Netflix, 8. na HBO GO, 9. i 10. w PLAY NOW, tylko tych rzekomo bardzo dobrych 3 i 4 nigdzie nie ma.

masztaf98

torrenty

ocenił(a) serial na 7
PanSmith

1.Super
2.Prawie tak super jak 1
3.Bardziej super niż 1
4.Juz gorzej trochę
5.Neural
6.Neutral
7.G*WNO
8.Niezly
9.No mogło być gorzej
10.Jak 9
11.Grozej trochę niż 9 i 10
12.Jak 11
13.Wlasnie premiera była ale nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones