PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778966}
7,4 2 980
ocen
7,4 10 1 2980
Sprawiedliwi Wydział kryminalny
powrót do forum serialu Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

Niestety, nowy policjant w calym teamie -Bartosz Picher wystapil juz wczesniej w jednym z odcinkow w roli podejrzanego.
Na poczatku myslalem,ze bedzie to z nim zwiazane...jak sie okazalo zdublowana rola

cezar89_waw

No właśnie, grał podejrzanego o zabójstwo swojej babci, a myślałam że pomyliłam seriale :)

ocenił(a) serial na 9
bedzia1985

Pamiętacie może, w którym odcinku?

xmerryx

W 49 odcinku

cezar89_waw

Był jeszcze jeden motyw kiedy został aresztowany! Maria myślała, że jest podejrzany i zgarnęła go na komendę a tam okazało się, że będzie nowym kryminalnym.☺

ocenił(a) serial na 8
FAIRY_MOON

Nie był aresztowany, tylko czekał na załatwienie formalności na komendzie, podczas gdy Maria błędnie wzięła go za podejrzanego i zgarnęła do pokoju przesłuchań.

cezar89_waw

Tam w ogóle więcej jest takich podwójnych ról. Chyba aktorzy im się kończą

cezar89_waw

to jest nic, ta mloda nowa policjantka wystapila w 108 odcinku i zeby bylo smieszniej to byla winna. Chciala by jej brat zabil. Troche gownianie sie ja teraz oglada. Moze zna producenta ze ja mimo tego pocisli jako gline

cezar89_waw

tak się zdarza...np. w 'Kryminalnych' aktor grający Kupca (przestępcę) wystąpił również jako policjant w innym odcinku w kolejnym sezonie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones