PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503501}

Sprawiedliwi

7,2 3 192
oceny
7,2 10 1 3192
Sprawiedliwi
powrót do forum serialu Sprawiedliwi

Ciekawa jestem, jak zachowalibyście się na miejscu Iny? Oczywiście, możemy tylko przypuszczać, bo nikt z nas nigdy nie był w tak ekstremalnej sytuacji, ale myślę, że ja pewnie spróbowałabym się spotkać z Zygmuntem (np. poczekać na niego gdzieś w zaroślach koło domu albo w bramie) i powiedziałabym mu o szantażu matki. Oczywiście nie jakoś brutalnie ("Bo twoja matka mnie wyrzuciła"), tylko oględnie, licząc na to, że przestanie już być maminsynkiem i wyprowadzi się może w końcu od mamusi jak na dorosłego faceta przystało. Poza tym mając tak dobre, prawdziwe papiery jak ona miała i taki (jednak mało semicki) wygląd poprosiłabym Basię lub Zygmunta o znalezienie kolejnej kryjówki. Skoro raz już Ina do niego przyszła i jakoś nie myślała o tym, ze naraża jego i jego matkę, to dlaczego szantaż matki zrobił na niej takie wrażenie, że wróciła do getta, z którego niedawno uciekła? To trochę niewiarygodne. Byłoby bardziej wiarygodne, gdyby stało się to po zastrzeleniu Stefana, a ona by się o tym dowiedziała.

ocenił(a) serial na 7
madlen114

Ona nie uciekła z getta, tylko z transportu, jak można się domyślać - do obozu (stąd też przekonanie, że jej mąż nie żyje), ale również nie rozumiem czemu poszła do getta zamiast spróbować dosłownie czegokolwiek innego, skoro miała dokumenty.
Co do Zygmunta, to sprawa jest trudna - moim zdaniem szantaż jego matki po prostu uświadomił jej, że będąc z nim narażała jego życie, dlatego nie próbowała do niego wrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones