PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 254
oceny
8,4 10 1 30254
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

Ściągnąć.

ocenił(a) serial na 10

Skąd można to ściągnąć z polskimi napisami? Mam kilka odcinków z torrentów, ale wciąż mi kilku brakuje.

ocenił(a) serial na 9
ola950

Wszystkie odcinki z polskimi napisami są na youtube oto przykładowy link http://www.youtube.com/watch?v=hIO6Hthlrvs&feature=PlayList&p=B5DD0DDCDE1C3C47&p laynext_from=PL&index=1 No ja już cała serie mam za sobą :) W niedzielę był ostatni odcinek. Świetny serial.

ocenił(a) serial na 10
Geralt90

Rzeczywiście świetny serial i nawet udało mi się ściągnąć wszystkie odcinki, tylko chciałabym jeszcze odcinki specjalne. WIe ktoś może gdzie je ściągnąć, oczywiście z polskimi napisami?

użytkownik usunięty
Geralt90

Wieeeeelkie dzięki za tego linka! :-)

ocenił(a) serial na 9
ola950

ha ?? z Polskimi napisami?? jeśli lubisz anime i umiesz Angielski to polecam oglądanie z Angielskimi napisami: są znacznie lepsze od Polskich. Nie wiem ile razy już miałam ochotę wyłączyć anime (różne tytuły, nie tylko FMA) albo rzucić czymś w komputer, bo nawet jako żółtodziób z Japońskiego słyszałam, że to co czytam pod spodem nie jest tym samym co mówią postaci. Polski język jest genialny, elastyczny i bogaty. Mamy tyle form gramatycznych i różnych dziwnych środków językowych, dzięki którym można napisać tłumaczenie doskonałe lub prawie nieodbiegające od oryginału i lepsze od angielskiego, a ludzie którzy piszą napisy jakoś z tego nie korzystają. Pewnie istnieją dobre ekipy robiące Polskie napisy do anime ale jest ich raczej jak na lekarstwo.

ocenił(a) serial na 10
Yoashia_san

A oglądałeś gdzie? Jak na Youtube to na pewno kiepskie tłumaczenie. Dobre tłumaczenia mają na Anime-Shinden.info jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

ocenił(a) serial na 9
jurekrozwado

dzięki. Musze kiedyś zrobić eksperyment i coś obejrzeć na tej stronie :)

ocenił(a) serial na 10
jurekrozwado

potwierdzam, zarówno FMA jak i FMA:B obejrzałam dzięki anime-shinden; do napisów nie mam żadnych zastrzeżeń ;] polecam stronkę :D

Yoashia_san

narzekasz na napisy, a ja przez przypadek całe 50 odc. FMA ściągnąłem z beznadziejnym polskim lektorem ;<

ocenił(a) serial na 9
Gabryj

Nie wiem jak tam Polscy aktorzy sobie radzą z dubbingowaniem anime, ale jeszcze się taki Polak nie urodził, co by lepiej zagrał Ed' a niż genialna Romi Paku :D Z resztą jakikolwiek inny język w anime np: Angielski, Niemiecki, Polski zamiast oryginalnego Japońskiego jest dla mnie nie do wytrzymania. Próbowałam kiedyś obejrzeć jakieś anime z Niemieckim dubbingiem to komputer mało co przez okno nie wyleciał ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones