PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 256
ocen
8,4 10 1 30256
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

Będzie na hyperze

ocenił(a) serial na 10

Od 1 września o 21 z napisami.

ocenił(a) serial na 7
Pechowiec

lepiej oglądnąć tutaj oryginalnie od producentów z hd, też dodali pol sub.
http://www.youtube.com/user/fmabrotherhood
Ale dzięki za info.

użytkownik usunięty
Pechowiec

łoj, znowu! chyba sobie odświeżę :D

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

Nie mam Hypera, więc chciałbym się spytać - jaka jest jakość tłumaczenia hyperowskiego?

ocenił(a) serial na 10
drax113

jakość jest poprawna, nie ma tłumaczeń nazw własnych np "stronghand alchemist" zamiast silnoręki alchemik. jest też kilka innych nieprawidłowości ale ogólnie jest do przyjecia.

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

niestety zauwarzyłem że już nie będą tego nadawać nawet nie wiem na którym skończyli ;(

ocenił(a) serial na 10
Koval_4

Skończyli chyba na 25 odcinku, kiedy kolejne 25 nie wiadomo.

użytkownik usunięty
Pechowiec

Obecnie znowu powtarzają na Hyperze. Nie wiem, czy tym razem będą już następne odcinki.

ocenił(a) serial na 10

Prawdopodobnie po powtórkach puszczą od razu nowe.

użytkownik usunięty
Pechowiec

w telewizji oglądanie to lipa, napisy pewnie lepsze niż z napiproject będą ale to tyle^^
na komputerze oglądając włączasz kiedy chcesz o której chcesz i oglądasz ile odcinków dziennie chcesz.
to fajnie bo np. o 21 czasem coś ci wypaść może nawet jak zwykle jesteś wolny/a (a już chyba nie ma tak, że o 23:30 powtórka z poprzedniego dnia z 21:00 tylko jakas inna seria leci od dłuższego czasu osobno)
oglądasz odcinek, dzieje się coś emocjonującego i c.d.n. - 24 godziny czekania na następny - masakra!
a jak jeszcze jest tak jak mówicie, że było ostatnio na hyperze, puścili 25 odcinków (niecała połowa bo jest 64) i co - kiedy akcja na prawdę się zaczyna rozkręcać każe się widzom czekać na nie wiadomo ile.

to samo bleach - puścili najwyżej połowę odcinków - a najważniejsza i najciekawsza chyba (no nielicząc fillerów^^) druga połowa nie wiadomo czy będzie nadawana w Polsce.
nie mam pretensji do nadawcy oczywiście - gdyby nie Hyper pewnie nigdy nie zainteresowałbym się poważniej anime

ale jak ktoś chcę oglądać jakiś serial to powinien we własnym zakresie go oglądać a nie liczyć na zmiłowanie telewizji^^
pozdrawiam:P
i jak ktoś nie widział FMA Brotherhood polecam gorąco - widzialem już z 5 razy i pewnie niedługo znowu obejrzę bo serial super jest.

użytkownik usunięty

Niestety u mnie tylko tv wchodzi w grę, bo mam bardzo wolny Internet i ciężko byłoby ściągnąć. Zresztą i tak nie lubię oglądania filmów na komputerze. Być może rozejrzę się kiedyś za DVD. Czekanie 24 godziny mi nie przeszkadza. Tylko wzmaga apetyt:) A Bleach nie lubię.

użytkownik usunięty

ja pamietam jak kiedys sciagalem serial animowany x-men:P
chyba rowno rok mi to zajelo (stare czasy i radiowka:P)
jak komus zalezy to co ze poczekac trzeba?:P
no ale jak ktos lubi dawkowac odcinki 1 dziennie? tez spoko:) ja ogladam po kilkanascie dziennie jak sie wkrece - no a jak bym sie nie wkrecal to bym nie ogladal wiec... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones