PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 256
ocen
8,4 10 1 30256
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

Czy się zmieszczą?

ocenił(a) serial na 8

Odcinek 34, odpowiadał rozdziałom 67 i po części 68 mangi zatem z grubsza jeden odcinek anime to dwa rozdziały mangi (inna sprawa, że to są dość długie rozdziały, w jednym tomie mieszczą się po około 4, np. w Hellsingu było to nawet 10), jednak tylko na pewnym portalu, mamy już 102 rozdziały a seria jest cały czas wydawana. Przewidujecie, że zmieszczą się jakoś w tych ramach tylko w 52 odcinkach? Czy też może FMA2 stanie się quasi tasiemcem?

ocenił(a) serial na 10
j_a_d

z tego co wiem, to ma być dokładnie tak jak manga, więc ile mangi tyle anime (tak mi się wydaje)
mangi nie czytam, bo mi się nie chce xD jedynie Claymore mnie zmusiło do czytania mangi (komiksów też nie lubię) no i zastanawiam się nad Berserkiem ^^

użytkownik usunięty
cokane87

Manga już się kończy, zajrzyj sobie do niej, właśnie trwa finałowa akcja. Zostało już tylko kilka rozdziałów. Co do anime ma mieć 63 odcinki i zakończenie takie samo jak w pierwowzorze.

ocenił(a) serial na 8

No to grafik anime do oglądania mam przynajmniej zapełniony do lata. Ale swoją drogą anime jest naprawdę dobre, i szkoda byłoby to zepsuć przez robioną na siłę końcówkę.

Dzięki i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9

Że co zakończenie ma być takie same jak w pierwowzorze ???? Szkoda myślałem że wymyślą coś innego, a manga jeszcze się nie skończyła, autorka poprostu przestała pisać w takim miejscu ale czy kiedyś skończy ???

ocenił(a) serial na 10
jetli22

Takie jak w mandze, nie takie jak w pierwszej serii.

A mangi zostały 1-2 chaptery (czyli pewnie na 109 się skończy).

ocenił(a) serial na 8
jetli22

Tak w zasadzie z wywiadu opublikowanego w nr.7 Arigato, nie wynika, że końcówka będzie taka jak w mandze, są zatem możliwe odstępstwa.

użytkownik usunięty
j_a_d

Manga się skończy na 108, a twórcy anime pracują teraz wg manuskryptów autorki mangi.

ocenił(a) serial na 9

Czyli możliwe że zakończenie będzie ale takie definitywne a nie jak się manga skończyła ??

ocenił(a) serial na 10
jetli22

dla mnie manga jest doskonała (a zatem serial też jest świetny, skoro jest baardzo podobny do oryginału)... ciekawi mnie zatem jak się skończy to anime, bo zakończenie mangi było fajne (nie spojleruję!).

ocenił(a) serial na 8
j_a_d

No i nie dość, że się zmieścili, to końcówka jest taka sama :) Został tylko odcinek podsumowujący:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones