PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 213
ocen
8,4 10 1 30213
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

Nasza rozłąka trwała długo. Kuriozalnie po uruchomieniu Netflixa najbardziej właśnie zainteresowała mnie kategoria Anime :) Obejrzałem dwa filmy i zabrałem się za Alchemików. Chwilę to trwało, ale 5 sezonów obejrzanych. Spodobało mi się wszystko od rzeczy czysto technicznych jak kreski. Po głębsze gdzie na pierwszy plan wychodzą postacie, z tytułowymi braćmi na pierwszym planie. Jednak postacie drugoplanowe również są świetnie wykreowane. Opowiedziana historia, ta całościowa jednak również niektórych poszczególnych odcinków.

Mimo zabawnego często tonu dla mnie cały czas pozostaje to ciężka i smutna historia. A niektóre momenty po prostu wbijają w fotel. Dla mnie pierwszy i drugi sezon były najciekawsze. Jednak pozostałe trzy również trzeba obejrzeć. Co mogę jeszcze dodać – dla mnie zawsze niezwykle było to polaczenie poważnego tonu z wstawkami humorystycznymi. Nie wiem jak oni to robią, ale czasami wychodzi im to naprawdę dobrze :)

Jeżeli ktoś nie oglądał to polecam z czystym sumieniem. Dla wyjadaczy jak również osoba które nie oglądają za dużo takich produkcji. Nie zwiedziecie się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones