PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697867}

Star Butterfly kontra siły zła

Star vs. The Forces of Evil
7,9 2 002
oceny
7,9 10 1 2002
Star Butterfly kontra siły zła
powrót do forum serialu Star Butterfly kontra siły zła

Zły tytuł.

ocenił(a) serial na 8

To jest Star vs. the Forces of Evil a nie 'and the'. Czyli Star kontra moce zła' a nie 'Star i moce zła'.

Dodatkowo: To nie jest 'Gwiezdny Motyl'. Star Buttrfly to imię i nazwisko, zostańcie przy takim nazwnictwie przy podawaniu imienia postaci w obsadzie.

3cia rzecz: Alan Tudyk podkłada głos pod Ludo, czyli 'tego złego'.

Teerea

Gwiezdny Motyl /)__< I tego właśnie boję się w polskiej wersji językowej...

Teerea

Chcę usłyszeć tylko, jak zepsują czołówkę w polskiej wersji ;_;

użytkownik usunięty
Teerea

Można odetchnąć z ulgą. Właśnie czytałem na Dubbingpedii, że w październiku będzie polski dubbing, a tytuł to "Star Butterfly kontra siły zła". Nie trzeba się bać, dubbing reżyseruje Wojtek Paszkowski, z całego studia SDI Media Polska najlepszy reżyser dubbingu zaraz po Waldemarze Modestowiczu.

ocenił(a) serial na 9
Teerea

W telewizji będzie się nazywała star butterfly a tytuł star butterfly kontra siły zła, dla mnie powinna się nazywać ale to tylko moja opinia Gwiazdka butterfly kontra sily zła

ocenił(a) serial na 9
Koval_4

Zgadzam się, wpadłem na ten sam pomysł z przetłumaczeniem jedynie jej imienia, chociaż mój tytuł brzmiał Gwiazdka kontra Siły Ciemności. Ale SIły Zła też mogą być.

Btw, ciekawym czy zdecydują się na tłumaczenie piosenki.

ocenił(a) serial na 9
Likki

Piosenka jest tłumaczona i leci jako zapowiedź tego serialu jak było w pen-zero. A czołówkaleci tak:
"Trochę będzie dziwnie tu,
I dziko będzie też,
Ja z innej bajki,
Z innego wymiaru jestem,
Trochę będzie dziwnie tu,
I dziko będzie też,
I będzie "ODLOT"
Ja z innej bajki,
Z innego wymiaru Łuhu
jeee
Gadam z tęczami
i szczeniakami
Papa Pa Pa Pa Papa Paaa
Trochę będzie dziwnie tu,
I dziko będzie też,
Ja z innej bajki,
Z innego wymiaru jestem!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones