PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94650}

Star Trek: Stacja kosmiczna

Star Trek: Deep Space Nine
7,3 4 981
ocen
7,3 10 1 4981
Star Trek: Stacja kosmiczna
powrót do forum serialu Star Trek: Stacja kosmiczna

Najlepszy Star Trek ?

ocenił(a) serial na 10

TNG obejrzałem pobierznie, TOS kilka epków, Voyagera pierwsze sezony ale za nim nie przepadam zaś Enterprise oglądam koniec 3 sezonu i cholernie go lubie. Co do samego DS9 jestem w połowie 6 sezonu i kurde...troszkę mnie dziwi, że tak mało osób tutaj pisze bo jak dla mnie to właśnie najlepsza seria star treka. Najbardziej wciągająca fabuła, świetne postacie oraz (prawie)ciągła akcja przerywana odcinkami typu "zluzuj i popatrz"... no czego chcieć więcej?

kalamir

Zgadzam się co do Enterprise, Voyagera nie trawie

khan949

Chociaż nie oglądałam jeszcze Voyagera i Enterprise to uważam DS9 za najlepszego Star Treka.

Izyda_

Moim skromnym zdaniem TOS i TNG są najlepszymi trekami , kocham kapitana
Krka i Picarda .

stv0

TOS i TNG na jednym świetnym poziomie!!!Dalej Voyager i Enterprise na końcu DS9 no ten serial trzeba by było oglądać od środka bo wtedy sie bardziej rozkręca ale przecie to nie o to chodzi co nie/?Serial ma wciągać od samego pilota...

użytkownik usunięty
pawelekxxxx

DS9 to jest najlepszy ze wszystkich seriali Star Treka Voyager i Enterprise nie trawię

ocenił(a) serial na 10

Też uważam ze DS9 jest najlepszy po pięknej i nieskazitelnej federacji z TOSa TASa i TNG przyszedł czas na pokazanie cieni które pokazały bardziej mroczny i realistyczniejszy obraz federacji . Świetnie dobrani aktorzy może i dla wielu pierwsze 3 sezony nudzą bo nie ma jakiejś konkretnej akcji i nie pojawia się wątek z dominium to jak dla mnie wiele pytań i problemów które zostały tam poruszone było w niezwykle przystępny sposób przedstawione np Duet. Żałuję tylko że Jadzia po 6 sezonie musiała umrzeć. Worf mógł się nią nacieszyć trochę dłużej ;P

Orrorin

Popisałeś się tym spojlerem. Gratulować tylko buractwa i braku wyobraźni. :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelekxxxx

Nie zgadzam się.
TOS
TNG
DS9
Voyager
Enterprise

ocenił(a) serial na 9
777temida

Nie zgadzam się

w kolejności od najlepszych :

VOY
DS9
TNG
TOS
ENT

dziękuję bardzo.

stv0

Racja!!!!!!!!!!!!! A ja kocham Picarda, Date i Spocka ;)

ocenił(a) serial na 8
kalamir

Ja osobiście najbardziej lubię DS9. Ale podejrzewam że to wrodzone. Jak byłem we wczesnej fazie podstawówki to właśnie DS9 oglądałem w telewizji zawsze po powrocie do domu i chyba przez to mam słabość do tej serii. Niemniej jednak pozostałe też mi się podobają.

ocenił(a) serial na 10
reese

Ja jestem po TNG i jakoś nie moge sie zabrać za DS9 choć tyle pochlebnych opini na jego temat to po 3 odcinku 1 sezonu zero zajawki na 9ę

ocenił(a) serial na 9
wildecard

haha, no niestety, pierwsze 3 sezony trzeba przeboleć. po prostu zaciskasz zęby, i oglądasz. jednakże, po przybyciu Worfa na stację, a tym bardziej po wybuchu Wojen Dominium, akcja nabiera takiego rozpędu, że ciężko wytrzymać w oczekiwaniu na rozwinięcie fabuły.

kalamir

Oglądałem prawe wszystkie edycje serialu i muszę powiedzieć że, naprawdę spodobała mi się koncepcja ostatniego wydania serialu czyli Star Trek Enterprise. Moją opinię wspiera fakt iż pomimo zawieszenia ekranizacji serialu po 4 sezonach postanowiłem poszukać nowel które kontynuują przygody załogi (polecam dla fanów rozczarowanych mizernym zakończeniem przeczytanie następujących tytułów The Good That Men Do, Kobayashi Maru, The Romulan War 1 - Beneath the Raptor's Wing ...oraz następnych, które zostaną wydane). Zalety serialu to moim zdaniem: bardzo dobry casting aktorów, świetnie przedstawiony związek miedzy Tripem a Tpol, dobra koncepcja prequelu w której ludzie dopiero zaczynają swoją przygodę związaną z eksploracją kosmosu oraz powstaniem Koalicji Planet i związane z tym ograniczenia technologiczne statku, wątek wojny z Romulanami, który niestety miał być przedstawiony w następnych sezonach. Uważam iż wytwórnia Paramount powinna podjąć kontynuacje serialu bo jest materiał na pokazanie świetnej historii.

użytkownik usunięty
freeza4

Ja z kolei nie mogę "przeskoczyć" w Enterprise Scotta Bakuli - widziałem tego człowieka w "Quantum Leap" (gdzie zagrał rewelacyjnie), jednak jest zbyt charakterystycznym aktorem i najzwyczajniej w świecie jego wizerunek jest już wyeksploatowany. Oglądając STE widziałem te same jego miny, spojrzenia i reakcje, które widziałem w QL. Sorry, jak dla mnie ten człowiek 'położył' tą serię.

ocenił(a) serial na 9
kalamir

Jeśli chodzi o DS9, bardzo dużo fanów startrek twierdzi, że jest to najgorsza odsłona świata ST. Muszę się z tym niezgdodzić. Uważam dokładnie tak jak założyciel topiku. Pierwsze sezony się wlekły, ale potem rewelacyjnie zaczęto prowadzić fabułę. Fantastyczne postaci chociażby Garak czy Odo. Bardzo lubię tę serię, zaraz po ST VOY. który także świetnie mi podpasował (inny kwadrant, nowe możliwości, dużo akcji - i kilka perełek choćby w postaci Doktora). Ale wracając do DS9, kapitalnie rozegranie od 4tego sezonu powoduje że z ciekawością się ogląda i jest to najmroczniejsza jak do tej pory odsłona StarTreka za co także ją uwielbiam.

ocenił(a) serial na 9
kalamir

Serial jest bardzo fajny znacznie bardziej podobał mi się niż Voyager (matryce doktorka bym wymazał przy pierwszej lepszej sposobności). Lepsi bohaterowie, lepsze intrygi i lepiej kierowana historia. Praktycznie każdego polubiłem i z zapartym tchem śledziłem ich losy ale ...
Spojler
SPOJLER
SPOJLER!!!
S P O J L E R Baaardzo długi i zaskakujący finał bo mający 8 odcinków, rzecz niemal niespotykana. To akurat na plus na minus. SPOJLER Zdjęcie Dax było błędem, zastępstwo był słodziutkie (szczególnie alter ego ;)) ale zupełnie nie pasowało do Dax a potem mizianie się Dukata z Winn to już po prostu niesmaczne było. No ale muszę przyznać że potrzebne ale wciąż niesmaczne ;)

Na marginesie po tym całych renowacjach filmweb mógłby dostać [spojler][/spojler] tag

Guliwer_2

zgadzam się upchnięcie nowej dax do ostatniego sezonu było bez sensu mogli darować sobie ten wątek

ocenił(a) serial na 10
kalamir

Własnie wczoraj wieczorem skończyłem DS9 ,serial nie pozbawiony wad ale zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla fanów ST. Znakomite grono aktorskie i kilka naprawę zapierających dech w piersi epizodów.Moje subiektywne odczucie .... jednak TNG>DS9.Zaczynam Voyagera zobaczymy jak wypadnie na tle już obejrzanych przeze mnie seriali.

ocenił(a) serial na 9
wildecard

Do tego świetne postaci drugoplanowe.. Garak, Vick(?) Fontaine, Gul Dukat... Świetnie prowadzony serial od 3 sezonu.. Choć z wieloma nudniejszymi odcinkami..
Zawsze biłem się który ST zwycięży u mnie.. DS9 czy VOY.. Odpowiedź uzyskałem zadając sobie pytanie: Do którego serialu wracam częściej? Wracam do VOY. Lubię co jakis czas obejrzeć losowy odcinek.. DS9 - rzadziej..
Dlatego u mnie wygrywa VOY.

Ale i tak najlepszy jest Babylon 5!

ocenił(a) serial na 6
kalamir

To co jest najlepsze w VOY to potyczki z Borg. Z kolektywem spotykamy się aż w 20 razy(w TNG-6, ENT-1, DS9-2 minuty). Nawet dziś gdy wracam do niektórych odcinków czuję dreszczyk... I oczywiście od 4 sezonu pojawia się "Seven of Nine", moim zdaniem najlepsza postać w całym ST. Kto nie oglądał ostatnich czterech sezonów(od odcinka3x26) nie ma prawa do oceniania serialu.

Właśnie oglądam DS9. Obejrzałem pilota i wybrane odcinki sezonu 3(większość pamiętam z tv) i zacząłem regularne oglądanie od sezonu4. Fascynuje mnie Borg, czas poznać Dominium. Gdy skończę i ocenię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones