PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514696}

Starożytni kosmici

Ancient Aliens
7,4 3 079
ocen
7,4 10 1 3079
Starożytni kosmici
powrót do forum serialu Starożytni kosmici

W zyciu nie ogladalam takich bzdur. Wszystko to totalna nieprawda. A tu widze po komentarzach, ze niektorzy chcieliby w to wierzyc. A to sa czyste klamstwa, wymysly. Serial powstal dla Amerykanow, a tam system nauczania jest naprawde tragiczny. To takie bajki. Tego nie bylo i nie ma. Straszne, ze w ogole sa ludzie, ktorzy mysla, ze to jest program naukowy. Nie, nie jest.

ocenił(a) serial na 2
Milka_1910

Jak widać po ocenie Polacy tez takie bajki wysoko oceniają.

Alex_Tyler

wg mnie ten program należy traktować z dużym przymrużeniem oka, ale niektóre odcinki były naprawdę przekonujące i poparte faktami, które miały miejsce i budzą jako takie zaufanie, a nie wyssane z palca czy domysły.

ocenił(a) serial na 2
Mauna_Kea

Jak większość z tego co oglądałem potrafiłem wytłumaczyć. Podaj o co chodzi to będziemy polemizować. :)

Alex_Tyler

chociażby odcinek z Księżycem, że nie jest to nasz naturalny satelita. Odszukałem publikację na ten temat, które były przytaczane i faktycznie, nie napisał ich byle kto. Byli to poważni naukowcy z renomowanych uniwersytetów i jeżeliby nie wierzyli w to co piszą to by się nie ośmieszali przed całym środowiskiem akademickim.
Ale jest w tym programie coś, co wg mnie wielu ludziom umyka, a sami prowadzący nie do końca chcą to przekazać albo im to nie wychodzi. Ostatnio był odcinek mówiący o tym, że ileś tam lat temu naukowcy twierdzili, że 500 m poniżej poziomu morza to granica poniżej której nic nie ma prawa żyć, a dzisiaj wiemy że w Rowie Mariańskim życie ma się świetnie. Więc niektóre teorie i mity na pozór bzdurne i nielogiczne stają się logiczne jeżeli znajdzie się ktoś który to odkryje bądź potwierdzi.

ocenił(a) serial na 2
Mauna_Kea

"chociażby odcinek z Księżycem, że nie jest to nasz naturalny satelita. Odszukałem publikację na ten temat, które były przytaczane i faktycznie, nie napisał ich byle kto. Byli to poważni naukowcy z renomowanych uniwersytetów i jeżeliby nie wierzyli w to co piszą to by się nie ośmieszali przed całym środowiskiem akademickim."

Możesz wyjaśnić co konkretnie pisali ci profesorowie na ten temat?

"ileś tam lat temu naukowcy twierdzili, że 500 m poniżej poziomu morza to granica poniżej której nic nie ma prawa żyć, a dzisiaj wiemy że w Rowie Mariańskim życie ma się świetnie. "

Jednak to różnica. W Starożytnych Kosmitach pokazuje się głównie jakieś miejsca, eksponaty i mówi się dziwne teorie o ich powstaniu, zawsze z kosmitami. Nie biorą pod uwagę, że historia tych rzeczy może być inna. Najbardziej mnie zaskakuje jak pokazują jakieś rzeźby kultur sprzed tysięcy lat i wskazują że mają np. dziwne okrągłe oczy i nie mogą być to ludzie. Jednak cała rzeźba tak naprawdę ma dziwne proporcje ponieważ artyści tamtych czasów lub kultury tak rzeźbili - jeszcze nierealistycznie stąd okrągłe oczy, a nie takie idealnie wyprofilowane ludzkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones