PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35321}
7,3 9 065
ocen
7,3 10 1 9065
7,8 4
oceny krytyków
Stawiam na Tolka Banana
powrót do forum serialu Stawiam na Tolka Banana

5/10

ocenił(a) serial na 9

Mimo że to serial mojego dzieciństwa , nigdy za nim nie przepadałem . Wkurzała mnie Karioka z tym swoim słodko mdłym głosikiem i tej jej odzywki . Dobijało mnie to . Zamiast niej dali by Joannę Duchnowską , to ta co grała Dziewiątkę w Wakacjach z Duchami i byłoby OK.

ocenił(a) serial na 8
syriuszfalcon

Tak, głos do niej nie pasował. Dopiero niedawno odkryłam, że to nie był głos dziewczynki grającej Kariokę, tylko podłożony - aktorki p. Joanny Jędryki. Może dlatego takie to było nienaturalne...

ocenił(a) serial na 10
noc_zbrodni

Wystarczy obejrzeć 'Koniec wakacji'. Tam Agata Siecińska, czyli właśnie Karioka, mówi swoim głosem i różnica jest kolosalna. Ale racja Joanna Duchnowska też była wspaniałą aktorką dziecięcą, zagrała epizod w 'Tolku Bananie' - koleżankę Karioki.

ocenił(a) serial na 7
syriuszfalcon

Ja serial bardzo lubiłem, byłem wtedy dość podobny do Tolka (nawet dostałem taką ksywkę na podwórku) :-), ale faktycznie głos Karioki był okrutnie irytujący. Aż się dziwię, że podkładająca owo popiskiwanie J. Jędryka, mogła tak szpetnie zmieniać głos. Jeszcze większym zaskoczeniem jest dla mnie fakt podkładania głosu dla Tolka przez A. Seweryna. Muszę chyba obejrzeć ponownie :-)

syriuszfalcon

Ja tak samo,,najlepiej mi odpowiadał Dziewczyna i Chłopak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones