PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657033}

Stróż prawa

Copper
7,0 1 294
oceny
7,0 10 1 1294
Stróż prawa
powrót do forum serialu Stróż prawa

Myślałam, ze jakoś to przemilczę, że zacisnę zęby i będę oglądać drugi sezon jak gdyby nigdy
nic. Ale nie dam rady. Po pierwszym sezonie, który dał nam ciekawy scenariusz, pełnokrwiste
postaci i dużo przemocy spodziewałam się, że zgodnie z zasadą drugich sezonów - te
wszystkie elementy dostaniemy podniesione do potęgi 8776. Ale nie. Corky zachowuje się jak
idiota. Scenarzysta chyba zapomniał o scenariuszach z 1 sezonu, albo przeszedł zupełnie
beztrosko nad tym, że żona Coppera zdradziła go z jego najlepszym przyjacielem i zabiła ich
córkę. Francis, który był najciekawszą postacią pierwszego sezonu , teraz bezsensownie sieje
pomianę na dzielnicy, albo diabolicznie się śmieje i mruży oko.Jest mi przykro. Bo ten serial,
mimo, że gorszy od Ripper Street naprawdę mi sie podobał. Teraz oglądam go tylko na
wypadek, gdyby mieli kogoś dotkliwie pobić kastetem :(

ocenił(a) serial na 7
Gorgona

Zachowanie Corkiego zostało wytłumaczone w ostatnim odcinku.

Zachowuje się jak idiota? Mi się wydaje, że jak na kogoś komu zawalił się cały świat radzi sobie bardzo dobrze. Większość facetów zachlałaby się na śmierć albo straciła sens dalszej wędrówki przez życie.

ocenił(a) serial na 8
Gorgona

Po czwartym odcinku akcja sie rozwija bardzo mocno.Uważasz scenarzyste ze ma skleroze, ja myśle że pierwszy sezon był w porządku, zamknął wątek pierwszego sezonu i w drugim mamy juz nowa akcje.Dobrze że nic na siłe nie wymyślali.

Ultar1

Potwierdzam, czwarty odcinek to duze zaskoczenie - jest bardzo dobry. W porownaniu z marnym poczatkiem sezonu, to wrecz miazga.

Ultar1

Zgoda, serial po 4 odcinku nieznacznie się poprawił, Francis wrócił do bycia starym dobrym Francisem, ale tak czy siak - scenariusz jest chaotyczny i nie ma głównej osi fabuły.

ocenił(a) serial na 6
Gorgona

Tobie jest smutno a ja po prostu wysiadam z tego pociągu...
Pierwszą podróż wspomagałem wizytami w warsie ale ile można, całkowicie znudziła mnie podróż, zaciągam hamulec bezpieczeństwa i wysiadam ;)

ocenił(a) serial na 5
Gorgona

Szału ni ma, ale ostatnie odcinki na pewno ciekawsze od pierwszych :)

ocenił(a) serial na 6
Gorgona

Corky nie przeszedł nad tym do porządku dziennego, widać że po prostu usiłował poradzić sobie z tą całą sytuacją. Nic dziwnego nie ma też w tym, że próbował ułożyć życie z Ellen na nowo. W tamtym czasie małżeństwa szczególnie wśród katolików były na całe życie.

Gorgona

Kto to jest Copper?Nie ma go w obsadzie filmu...

jacpod

Copper czyli gliniarz - od miedzianej (ang. copper) odznaki. Na pewno spotkałeś się ze współczesnym określeniem "cop", to po prostu skrót.
Czyli odpowiadając na twoje pytanie: Copper to Kevin Corcoran:)

DCiebiera

Bardzo dziękuję!

Gorgona

a mnie jest bardzo smutno, ze ci nie przyszło do głowy, żeby zaznaczyć, że to spoiler!!! serialu wczesniej nie widziałam od dziś zaczyna leciec na alekino, chciałam obejrzeć, ale ty juz mi to załatwiłaś!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 4
allix111

Nauczka na całe życie, nie czyta się dyskusji na Filmwebie przed oglądaniem czegokolwiek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones