PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 485
ocen
6,5 10 1 4485
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

boje się że dostanę epilepsji za każdym razem jak trafiam na ten serial…odważny ten montaż…mtv?

joozer

No tak miało być dynamicznie, żeby były emocje a tu wyszło naprawdę źle.

ocenił(a) serial na 5
michal96321

Popieram. Gdy oglądałam ostatni odcinek miałam ochotę krzyknąć: ,,Zostawcie tą kamerę w spokoju !".

Ventum

Oj tam. to jest dynamic full action from dangerous place. to musi byc takie bo to pokazuje emocje, napiecie, i tą bezsilność:D

A serio to tandete tego gówna:D

joozer

az dziw bierze ,ze tylko jeden komentarz na temat tej fatalnej manierze operatora.
szału można dostac od tej pijanej kamery. Przez przypadek trafiłem na to gówno latając po kanałach polsatu.. i natychmiast poleciałem wyguglować czy ludzie juz nie leżą i nie kwiczą od choroby morskiej czy padaczki.
ale jak widać te nachalne, pseudoartystyczne maniery szitoartystów nie przeszkadzaja naszej kosmopolitycznej publice..

pikulek

Mnie też to dziwi. Właśnie zaczęłam oglądać 3. odcinek i weszłam na filmweb, by sprawdzić, czy to ze mną jest coś nie tak, czy też ktoś jeszcze ma ten sam problem. W każdym razie trudno mi teraz czytać tu komentarze, bo po obejrzeniu dwóch odcinków mam poważny oczopląs:( Szkoda, bo chciałam zobaczyć ten serial ze względu na niektórych aktorów, ale chyba muszę dać sobie spokój. Moje oczy i mózg są ważniejsze:/

joozer

Właśnie obejrzałam jakieś 5 minut. Mam dość i wcale nie przesadzam. Zmiana ujęcia jeszcze zanim mój mózg zdąża ogarnąć, co działo się na poprzednim. Potwornie męczące. A operator ma chyba Parkinsona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones