PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 764
oceny
6,1 10 1 23764
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Ignoranci

ocenił(a) serial na 8

Dzisiaj wszyscy jada że serial to kicz ale jak leciał lata temu to pewnie równo ramie w ramie ludzie przed telewizorem siedzieli

gulewiczbaka

ano pewnie wielu z nich oglądało, a może nawet należeli do fanów, bo początkowo serial był super. niestety mężczyznę oceniamy po tym jak kończy, a Chuck ewidentnie nie wiedział kiedy skończyć i serial zmienił się w farsę (to właśnie przez ten serial powstały te wszystkie dowcipy o Norrisie). gdyby skończyli na 4-5 sezonach ocena pewnie byłaby w przedziale 7-8, ale nie skończyli i jest jak najbardziej zasłużone 6

Venomix

Ja oglądałam i się nie wstydzę, ale prawdą jest to, że przeciągali ten serial okropnie i z czasem stracił on swój urok. Tak jak i Chuck Norris.

ocenił(a) serial na 10
aneant89

też oglądałam :)

ocenił(a) serial na 8
Venomix

Jesteś ignorantem. Serial zakończył się w 2001 roku, a dowcipy zaczęto wymyślać dopiero około 2005 roku więc grubo po zakończeniu serialu.

Axel

nigdzie nie napisałem, że żarty z Chucka zaczęły się w trakcie lub tuż po emisji serii w USA to po pierwsze. po drugie serial był emitowany w wielu krajach również po 2001 roku, więc do części widzów końcowe sezony mogły dotrzeć w okolicach 2005 (skoro tak dokładnie wymierzyłeś początki dowcipkowania o Norrisie to nie będę się spierał). po trzecie "to właśnie przez ten serial powstały te wszystkie dowcipy o Norrisie" oznacza, że treść serii miała wpływ na ich powstanie, a nie data prezentacji tej treści - może osoba/grupa, która zapoczątkowała to dowcipkowanie ściągnęła sobie w 2005 roku serial z neta, urządziła maraton i w trakcie oglądania się zaczęło
i tak na zakończenie - na przyszłość - najpierw przeczytaj wypowiedź ze zrozumieniem, potem zastanów się, a dopiero na końcu komentuj, bo w przeciwnym razie zaczynasz wyzywać ludzi od ignorantów bez cienia podstaw

ocenił(a) serial na 10
Venomix

gowno prawda ocena pwoinna byc 10 albo 9 minimum ;p

hercules38

z tak konstruktywną krytyką ciężko polemizować ;)

ocenił(a) serial na 10
Venomix

nwm o co tb chodizlo w tym zdaniu:D

ocenił(a) serial na 10
Venomix

ok bbujaj sie xd

ocenił(a) serial na 7
gulewiczbaka

Ja też się nie wstydzę, widziałam chyba każdy odcinek. I chętnie obejrzałabym znowu

ocenił(a) serial na 10
debra_filmweb

Strażnik Teksasu to jest jest jeden z moich ulubionych seriali,tyle sie tego naoglądałem w tv na przełomie wieków i pózniej tez
oglądałem chyba z conajmniej 90% odcinków ,chętnie bym znowu pooglądał ale ale nie ma na dvd a wt tv nie pószczają

konrii_2

na you tubie jest

ocenił(a) serial na 10
lecter117

Witam.Moim zdaniem bardziej odpowiednim słowem w tej sytuacji byłoby słowo " hipokryci", gdyż jak wiadomo ignorancja to nic innego jak głupota a osoby które postępują tak jak twierdzisz są raczej hipokrytami właśnie.Chociaż z drugiej strony hipokryci są raczej głupi więc i ignorantami nazwać ich można :)

ocenił(a) serial na 8
gulewiczbaka

To samo stało się z "Akademią Policyjną"

ocenił(a) serial na 10
Max12321

za Akademią to do teraz nie przepadam,nudna jak jasny gwint;)nie to co Strażnik;)

ocenił(a) serial na 7
gulewiczbaka

Ogladalem :) dokladnie, prawie wszyscy ogladali a teraz jada na ten serial :)

gulewiczbaka

gdy czlowiek dorasta i widzi głupote tego serialu np. odcinek ,w którym są kowbojami... czarny kowboj? wtf? poprawność polityczna w tym serialu bije na głowę wszystko.. ogólnie mocno odrealniony serial. CSI już ma więcej w sobie realizmu niż to O.o
ps. tak, kiedyś też oglądałem...

vasil_zajcev

Oj tam, moja 84-letnia babcia ogląda go dziś z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones