Strażnik Teksasu (1993-2001)
Strażnik Teksasu: Sezon 7 Strażnik Teksasu Sezon 7, Odcinek 16
Odcinek Strażnik Teksasu (1993-2001)

Team Cherokee (2)

8,4 27
ocen
8,4 10 1 27
Strażnik Teksasu
powrót do forum s7e16

To odcinek Strażnika Teksasu, w którym po raz ostatni pojawiają się Trent Malloy (grany przez Jimmy Wlcek) i Carlos Sandoval (grany przez Marco Sanchez). Finalnie obaj zagrali w kilkunastu odcinkach produkcji, pojawiając się na ekranach w sezonie V, VI, oraz VII.

ocenił(a) serial na 9
Mikser_ek

A mnie ciągle chodzi po głowie jedna rzecz i ponoć to nie "Strażnik Teksasu", tylko co? "Cobra" serial? Szukam filmu/odcinka serialu o więzieniu. Zaczyna się od tego, że dwóch facetów znajduje się w brutalnym areszcie. Okrutny klawisz więzienny mówi do jednego z nich: "Ty możesz wracać do domu, jesteś wolny", więc ten (prawdopodobnie był to wysoki blondyn) odchodzi. Wtedy strażnik zdradziecko strzela mu w plecy. Mówi wtedy do drugiego więźnia( chyba nawet pochylającego się nad zwłokami kolegi): "Ty się pomęczysz". Dodam, że było to w latach 90. lub wczesne 2000...

underground73

hej - pamiętam, że już Ci odpowiadałam, że takiego odcinka serialu nie było w Strażniku.

to na pewno nie ten serial - ;)

Mikser_ek

Hej wiesz może w jakich odcinkach występował Carlos Sandoval? Nie mogę kompletnie znaleźć tych epizodów a bardzo mi zależy na znalezieniu jednego, gdzie oni rozpracowywali gang narkotykowy, będę bardzo wdzięczna za pomoc

Girlinthefog

odpowiedziałam Ci w innym wątku :)

ocenił(a) serial na 9
Girlinthefog

Odcinki Strażnika Teksasu, w których występują James Wlcek (jako Trent Malloy) oraz Marco Sanchez (jako Carlos Sandoval):

1. SONS OF THUNDER (1) Sezon 5, Odcinek 24
2. SONS OF THUNDER (2) Sezon 5, Odcinek 25
3. UNDERCOVER Sezon 6, Odcinek 18
4. EVERYDAY HEROES Sezon 6, Odcinek 19
5. ANGEL Sezon 6, Odcinek 21**
6. THE SOUL OF WINTER Sezon 6, Odcinek 22
7. TEST OF FAITH Sezon 6, Odcinek 24*
8. TRACKDOWN Sezon 7, Odcinek 2**
9. ROYAL HEIST Sezon 7, Odcinek 3**
10. THE CHILDREN OF HALLOWEEN Sezon 7, Odcinek 6
11. SURVIVAL Sezon 7, Odcinek 7
12. PARADISE TRAIL Sezon 7, Odcinek 9***
13. EYES OF A RANGER Sezon 7, Odcinek 10*
14. ON THE BORDER Sezon 7, Odcinek 11
15. LOST BOYS Sezon 7, Odcinek 12**
16. SPECIAL WITNESS Sezon 7, Odcinek 13
17. THE PRINCIPAL Sezon 7, Odcinek 14**
18. TEAM CHEROKEE (1) Sezon 7, Odcinek 15
19. TEAM CHEROKEE (2) Sezon 7, Odcinek 16

Legenda:
* - odcinek, w którym występuje TYLKO James Wlcek
** - odcinek, w którym występuje TYLKO Marco Sanchez
*** - odcinek, w którym James Wlcek i Marco Sanchez występują jako XIX wieczne postacie (czasy Hayesa Coopera jako legendarnego Strażnika Teksasu)

Mikser_ek

Jesteś niesamowita/y !! Bardzo Ci dziękuję za pomoc :)

Mikser_ek

Ło jak ja nie cierpię odcinków z tymi dwoma kolesiami są bardziej drętwi od Chucka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones