Stranger
powrót do forum 2 sezonu

rozczarowanie

ocenił(a) serial na 7

Pierwszy sezon bardzo dobry, a drugi to jakaś tragedia. Kto wpadł na pomysł, żeby z kryminału pełnego zwrotów akcji, zrobić jakieś teatralne political fiction o biurokratycznych przepychankach pomiędzy policja i prokuraturą?

ocenił(a) serial na 10
kantakuzen

Niestety, zgadzam się w pełni.

kantakuzen

nie zgadzam się. chciałabym obejrzeć 3. sezon, którego pewnie nie będzie

ocenił(a) serial na 7
kantakuzen

Mi się te dyskusje komisji akurat podobały, ale faktem jest że w drugim sezonie bywa nużąco. Ale 4,5 ostatnich odcinków przyśpiesza i trzyma uwagę.

użytkownik usunięty
kantakuzen

Mnie co prawda zaskoczył trochę wybór formatu, ale było to nie mniej ciekawe. Polityczny show down pomiędzy policja , a prokuraturą o to kto powinien mieć więcej władzy w śledztwach. Wyciąganie na siebie nawzajem starych spraw i brudów zamiast dyskusje jak by to razem współpracować najlepiej by osiągnąć dobro ludzi No jak rząd :D Dobre aktorstwo, parę tych samych twarzy, ciekawe debaty i rozgrywki. Kilka smaczków na temat kultury korpo (zmuszanie do picia, siedzenia nocek, poniżania przez przełożonych do wożenia jako szofer). Mi się podobało. Było inaczej. Może i dobrze, bo nudne są powtórki z rozrywki.

ocenił(a) serial na 9
kantakuzen

A mnie drugi sezon podobał się nawet bardziej niż pierwszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones