PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688430}
7,1 933
oceny
7,1 10 1 933
Strike the Blood
powrót do forum serialu Strike the Blood

2 sezon

ocenił(a) serial na 9

Ktoś ma jakieś info odnośnie 2 sezonu, kiedy i czy wgle się pojawi? Byłoby milo jakby podał źródło
też.

ocenił(a) serial na 8
elentarie

Tez bym chciał żeby powstał 2 sezon oczywiście z tymi samymi bohaterami Yukino Himeragi i Kojō Akatsuki. Tym bardziej że Anime mnie wciągnęło swoją historią i relacjami głównych bohaterów. Oczywiście główni bohaterowie byli najlepsi.
Nie wiem czy powstanie następny sezon ale był by miło ponieważ nasz Wampirek i tak nie odkrył wszystkich chowańców

ocenił(a) serial na 9
Singkhan

Patrząc na fakt że nowela jest wciąż wydawana a i samo dvd sprzedało się całkiem nieźle, blu-ray jescze lepiej.Co za tym idzie, szansa na drugi sezon jest całkiem realna. Nie wgłębiałem się w temat ile tomów noweli przedstawia pierwszy sezon więc ciężko symulować jak stoją z materiałem. Jednak wszystko rysuje się w pozytywnych barwach, więc teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieję że anime będzie kontynuowane.

ocenił(a) serial na 4
Singkhan

Główni bohaterowie byli najgorsi. To właśnie największy minus tego całego anime.

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Nie zgadzam się. Bohaterowie są najlepsi , samo anime bardzo mnie wciągnęło i czekam z niecierpliwością na 2 sezon i wyjaśnienie tych tajemnic , np. Kim była poprzedniczka 4 dziedzica , czy wszystkie chowańce zostaną ujawnione , czy kojou wyzna miłość swojej "obserwatorce " jak sama lubi się nazywać ( na co osobiście liczę ) , i wiele wiele innych , trochę ciężko było mi znaleźć ova , ( narazie obejrzałem 1 z 2 ( 25 teraz jeszcze 26 odcinek musze obejrzeć) ale troche zboczone powiem , lecz czekam na dalsze odcinki i nie mogę się ich już doczekać ), ps ciekawe czy kojou spotka pozostałych dziedziców i wyzna swoją miłość

ocenił(a) serial na 4
Natsu_Dragneel

Niestety, ale główna bohaterka bywała bardzo irytująca, a główny bohater niewiele lepszy. Ogólnie to anime jest przeciętniakiem, a nawet gorzej.

pawel_nowakk

Więc jakie według ciebie anime takie nie jest?

ocenił(a) serial na 4
I3eater

Shin Sekai Yori.

ocenił(a) serial na 8
Natsu_Dragneel

będzie spoiler:
Na końcu serialu po napisac końcowych jest scena gdzie okazuje sie ża ta dziewczyna bardzo podobna do Yukiny, co napadła na nasza bohaterkę w szatni oraz przebrała się w jej ciuchy, wraca do swoich czasów czyli do przyszłości 20 lat po znanych nam wydarzeniach z głownego wątku. Na imie ma Reina czy coś takiego i okazuje się że jest córką naszych bochaterów. Także napewno wyznali sobie miłość.

ocenił(a) serial na 8
Natsu_Dragneel

będzie spoiler:
Na końcu serialu po napisac końcowych jest scena gdzie okazuje sie ża ta dziewczyna bardzo podobna do Yukiny, co napadła na nasza bohaterkę w szatni oraz przebrała się w jej ciuchy, wraca do swoich czasów czyli do przyszłości 20 lat po znanych nam wydarzeniach z głownego wątku. Na imie ma Reina czy coś takiego i okazuje się że jest córką naszych bochaterów. Także napewno wyznali sobie miłość.

ocenił(a) serial na 4
Proboszcz_120

Jeśli chciałbyś wiedzieć to główny bohater w przyszłości będzie miał 2 córki z dwiema kobietami. W dodatku wszystkie są znane z anime.

Jedną z Yukiną (Reina), a drugą z Asagi (Moegi).

Poniżej te dwie córki.

http://strike-the-blood.wikia.com/wiki/Reina_Akatsuki
http://strike-the-blood.wikia.com/wiki/Moegi_Akatsuki

Tak w ogóle to o wiele bardziej lubiłem Asagi niż Yukinę. Yukina była często irytująca (zresztą główny bohater również).

Ogólnie całe to anime było słabe i bardzo brakowało w nim dramatyzmu, czy jakiś poważniejszych scen. Wszystko szło zbyt gładko dla głównego bohatera i Yukiny.

ocenił(a) serial na 8
pawel_nowakk

haha taki z niego CAsanowa? :D

ocenił(a) serial na 4
Proboszcz_120

Też się zdziwiłem jak po raz pierwszy o tym przeczytałem. Fajnie, że z Asagi.

pawel_nowakk

Z Asagi? W koncu tak sie narzucala, ze udalo jej sie zaciagnac go do lozka,
Obok Asagi to to ta przyjaciolka Yukiny ta w okularach dwie najgorsze postacie anime,
Zreszta jakbym wiedziala, ze to harem i ecchi to bym sie za to anime nie brala

ocenił(a) serial na 4
mania19

Korzystaj z anidb. Tam masz gatunki/kategorie danego anime.

pawel_nowakk

Chyba trzeba bedzie, myslalam, ze tanuki jest bardziej rzetelne

ocenił(a) serial na 8
elentarie

http://en.koreaportal.com/.../strike-the-blood-season-2... Jest to artykuł z lutego mówiacy otym ze ma być jeszcze w tym roku drugi sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones