PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688430}
7,1 933
oceny
7,1 10 1 933
Strike the Blood
powrót do forum serialu Strike the Blood

Czy w tym anime występują sceny erotyczne, wulgarne? Nie mam możliwości obejrzenia go, a nie chcę, żeby moja siostra (12 lat) natknęła się podczas oglądania na coś nieodpowiedniego... Bardzo proszę o odpowiedź

BlackAmanda

Samego anime nie widziałem ale widziałem pare scenek na internetach i wyglada na to ze o ile sexu tam nie ma tak takie o zabarwieniu erotycznym juz występują :)

ocenił(a) serial na 6
BlackAmanda

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale służę pomocą. W pierwszym sezonie nie ma ukazanej bezpośrednio nagości, parę scen o lekkim zabarwieniu erotycznym może się znaleźć (pobudzanie głównego bohatera, aby mógł się napić krwi), ale jak na moje jest to dość dobrze stonowane. Za to w OVA i 2 sezonie już występuję nagość bez cenzury i więcej odniesień (jak na moje to tylko niepotrzebnie spłyca serię).

BlackAmanda

Nie chcę cię obrażać, a tym bardziej twojej siostry, ale mając 12 lat twoja siostra sama powinna decydować co jest dla niej odpowiednie, a co nie. Tym bardziej że mowa tu a jakimś "głupim" filmie.12 lat!!! Ja w tym wieku byłem już osobą dorosłą, i sobie nawet nie wyobrażałem takiej sytuacji o jakiej piszesz. Ewentualnie wyobrażałem sobie ją w kategorii nienormalności, czy nawet patologii. Serio. A jeśli w tle twojego pytania znajduje się coś zupełnie innego to oczywiście przepraszam.

Jeśli natomiast pytasz na serio, to sprawa pokrótce ma się tak:
- jeśli chodzi o sceny "erotyczne" (to jest film animowany, czyli można tego określenia używać tylko jako skrótu myślowego), to raczej mowa tu tylko o paru krótkich scenkach (jak na serię o takiej tematyce to można napisać że praktycznie ich nie ma), raczej bardzo łagodnych i lekkich - po prostu ecchi a nie erotyka
- jeśli mowa o scenach odważnych, to jakoś nie jestem wstanie sobie przypomnieć ani jednej (a powinno być ich wiele), czyli chyba powinno to mówić samo przez się
- jeśli pytasz o sceny wulgarne (dobrze by było gdybyś napisała o co ci dokładnie chodzi, bo w takim przypadku to wróżenie z fusów i można się pomylić), to ich w tym filmie nigdy nie było i nie będzie (a szkoda, bo kilka mogło by być - nieco podniosłyby poziom serii)

PS: A tak w ogóle żeby kobieta zadawała tego typu pytanie/pytania pod jakimś filmie animowanym dla dzieci i się nie wstydziła - szacunek. Wprawdzie nie wiem kim jesteś i skąd, ale napiszę to jeszcze raz - szacunek. Przynajmniej jedna polka, która nie wie co to pruderia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
dru_d_pudzian

Co miałem zrozumieć jak napisałeś same bzdety, które nie miały najmniejszego sensu ?
Wyzywasz innych od patusów a co sam reprezentujesz swoim zachowaniem? a no tak -2 iq przepraszam nie powinienem nawet wchodzić w konwersacje z osobą taką jak ty.

Poza tym miałeś tego nie komentować, to czemu komentujesz? Sam sobie przeczysz, smutne ze tacy ludzie istnieją, no ale cóż zdarzają się takie przypadki.

A skąd Ty wiesz o takich produkcjach? Ja Ci tylko podsunąłem pomysł gdzie możesz znaleźć to czego szukasz w anime, to wszystko xd


Żyj tam w tym swoim przekonaniu ,że 12 letnia osoba to prawie dorosły człowiek, See You

A i nieźle na mnie wyjechałeś, hah cpuń, patol, jak dla mnie do perfekcyjne określenie osoby twojego pokroju ;) A i weź leki za mnie bo tobie bardziej pomogą.

mich145

Bzdety? - a czytałeś jej pytanie? Salomon i z pustego nie naleje.

Wyzywać ciebie od patoli? - dla każdego normalnego człowieka patol/patologia to patol/patologia. Gdzie ty tu się dopatrzyłeś wyzywania kogokolwiek? Masz mnie za jakiegoś smarkacza czy co?

Sam sobie przeczę??? - przecież ja olałem twój wpis i jedyne co skomentowałem to twoją osobę i to co się dzieje teraz na filmwebie (już co najmniej od kilku lat). Kurna, gdzie ty się tam w moim wpisie dopatrzyłeś merytorycznych treści? Przecież dobitnie napisałem, że byłoby to poniżej mojej godności.

Tylko podsunąłeś pomysł? - a to dobre :))

Co do reszty to już sorry. Jakiekolwiek komentowanie tego czegoś, to już poniżej mojej godności.

W każdym razie to jest mój ostatni wpis, jaki kiedykolwiek skierowałem do twojej osoby. Na tym forum oraz na każdym innym forum. W realu również ciebie nie chce znać jak i całej twojej rodziny. Jeśli kiedykolwiek ty (lub ktoś z twojej rodziny), poprosisz mnie o jakąkolwiek pomoc, ja najzwyczajniej w świecie odmówię.

Jeśli mimo tego wszystkiego dalej będziesz wypisywał niestosowne treści do mojej osoby (i do innych osób?), zgłoszę to odpowiednim służbą (tak na serio), i wylądujesz w zakładzie psychiatrycznym lub w więzieniu na długie lata. Gdzie dokładnie, to oczywiście będzie o tym decydować odpowiedni lekarz-psychiatra. Ale zważywszy, że wypisujesz treści pokroju spożywania ludzkich odchodów, najprawdopodobnie będzie to psychiatryk.

P.S. do adminów i właścicieli filmwebu:
Jeśli nie będziecie nawet takich użytkowników banować (na stałe), to popularność strony będzie znacznie spadać, a co za tym idzie wasze niemałe przychody. Przemyślcie to sobie bardzo dokładnie, czy aby na pewno to się wam opłaca. Mnie oczywiście i tak już tutaj na długo nie zatrzymacie. No chyba że wydarzy się cud, i wrócicie do polityki strony sprzed roku 2006-2008, a użytkowników wraz z adminami, którzy się z tym nie zgadzają odeślecie w "diabły".

ocenił(a) serial na 8
dru_d_pudzian

Pisząc bzdety odniosłem się do tego co napisałeś o pełnoletności 12 letniej osoby do niczego innego.

Post może olałeś ale osobę już nie, jakbyś był chodź trochę bardziej inteligenty niż Ci sie wydaje ,że jesteś to byś całkowicie olał ten post i nie odpisywał ;)

Dalej gubisz się w tym co piszesz, i piszesz jakieś niestworzone rzeczy jak to ,że pisałem o jakimś spożywaniu ludzkich odchodów xd, napomniałem tylko ,że tak mówiłeś na papu, nie rozumiesz konkluzji ?

A teraz tak na serio, Masz coś z głową ? jesli tak to zacznij sie leczyć, bo wypisujesz jakieś dziwne rzeczy. ;)

Typie, jesteś jakiś randomem z internetu a piszesz o mojej rodzinie i o jakieś pomocy co to ma wspolnego ?
Po co miałbym Cie o coś prosić, wątpie abyśmy się kiedykolwiek spotkali, tym bardziej bym potrzebował twojej pomocy, nie rozumiem do czego zmierzasz.

Cóż, na tym zakończmy tą konwersacje.
Pozdrawiam.

BlackAmanda

w skrócie to nie jest hentai baa z mojego punktu widzenia nawet ciężko to położyć koło poważniejszego ecchi, ilość scen o lekkim zabarwieniu erotycznym jest taka sama jak w starszych filmach, mówisz że ma 12 lat (obecnie może 13) ja bym to osobiście puścił 8 latkowi jeśli by go zaciekawiło gdyż sam w wieku 8 lat nie raz oglądałem sexmisje w gruncie rzeczy nawet nie zwróciłem wtedy uwagi na to że były tam nagie cycki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones