PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782368}

Strong Girl Bong-soon

Him-ssen Yeo-ja Do-bong-soon
8,0 1 886
ocen
8,0 10 1 1886
Strong Girl Bong soon
powrót do forum serialu Strong Girl Bong-soon

Bardzo polecam

ocenił(a) serial na 9

nie tylko ze względu na wątek romantyczny (choć niezły) ani też komediowy (rewelka) ale przede wszystkim urzekł mnie sposób przedstawienia wątku kryminalnego. Zazwyczaj w komediach romantycznych jest on przedstawiony po macoszemu, tutaj zrobił na mnie spore wrażenie. Oglądać, bo warto !!!

dolenka25

A według mnie to właśnie wątek kryminalny był słaby, wręcz naciągany... Policja momentami jakby nie miała mózgu, główny zły też więcej szczęścia miał niż zaplanowanych konkretnych akcji... Za to wątek miłosny był nietuzinkowy. Nie było schematycznego latania za prezesem, a wręcz odwrotnie :D I cała reszta! Komedia, banda nieudolnych świnek i gagi, masa gagów! To zdecydowanie wygrywa przez co seria jest naprawdę dobra :) No i gra aktorska Bo-yeong Park - cudowna!! ♥ Co do wątku kryminalnego to moim zdaniem już ciekawszy był w Naemsaereul boneun sonyeo (The Girl Who Sees Smells). Tam to się działo, polecam ^_^

ocenił(a) serial na 9
Shining_Night

Zgodzę się, że wątek kryminalny w "The girl who sees smells" był ciekawy, jako chyba jedyna rzecz w całej dramie, bo reszta leżała i wołała o pomstę do nieba. Dlatego o tyle bardziej doceniam każdy aspekt w "Strong Woman..." Masz rację, masa gagów, nietuzinkowość i świetne krecje aktorskie, szczególnie głównych aktorów to wielkie atuty tej dramy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones