PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782368}

Strong Girl Bong-soon

Him-ssen Yeo-ja Do-bong-soon
8,0 1 887
ocen
8,0 10 1 1887
Strong Girl Bong-soon
powrót do forum serialu Strong Girl Bong-soon

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Rewelacja zabawny a czasem straszny ciekawy Polecam

ocenił(a) serial na 9
mesia2

Zgadzam się, naprawdę zabawny (szczególnie banda tych biedaków, którzy otrzymali tęge lanie od Bong Soon :) i oczywiście szef działu planowania w firmie i jego boskie piski strachu XD ), poza tym konkretny wątek kryminalny. Gościa w masce naprawdę można się przestraszyć. Para głównych bohaterów też dała radę. Moim zdaniem mocne 8 się należy :D

ocenił(a) serial na 10
mesia2

Również się zgadzam, ja dałam aż 10 (ale ja oceniam dramy trochę inaczej niż filmy, w kategorii dram ta jest dla mnie jedną z najlepszych i dlatego 10, do filmu wartego 10 jej daleko), bo jednak tak bardzo komediowej dramy nie widziałam od dawna, do tego dużo romansu, wątek kryminalny i minimum melodramatu - czego chcieć więcej? :) Ograniczone też do minimum częste w starszych dramach a trochę absurdalne sceny typu biegu za autobusem :) Do tego bardzo fajnie zagrana rywalizacja głównych bohaterów ze sobą i niby nienawiść a w sumie taka nietypowa przyjaźń.
Chyba nigdy jeszcze tak bardzo nie zdarzyło mi się polubić głównej bohaterki. Poza tym, że miała po prostu fajną rolę do odegrania to rzeczywiście trzeba przyznać, że zrobiła to świetnie, dokładnie było widać kiedy była znudzona, kiedy jej cała twarz mówiła "znowu muszę to przechodzić?" gdy broniąc słabszych napastnik wyśmiewał jej wzrost i próbę obrony, kiedy miała być silna była bardzo pewna siebie, ale w scenach z życia codziennego wyglądała po prostu zwyczajnie. No i nie wiem co w sobie dziewczyna ma ale nawet w dresie wygląda świetnie.
Ogromnym plusem jest niezliczona ilość scen komediowych - gdyby wybrać najlepsze to byłoby naprawdę trudno, bo każda była na swój sposób zabawna, przynajmniej kilka w jednym odcinku.
A najlepszym podsumowaniem będzie to, że obejrzałam w 2 dni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones