PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298002}

Studio 60

Studio 60 on the Sunset Strip
7,7 785
ocen
7,7 10 1 785
8,3 3
oceny krytyków
Studio 60
powrót do forum serialu Studio 60

Ciekawa jestem co sądzicie o tym serialu , ja dopiero obejrzałam drugi odcinek i ściągam następne, zapowiada się nieźle, uwielbiam Matthew Perry'ego dlatego zainteresowal mnie ten tytuł. Czekam na opinie i pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 8
Layla_5

mi się S60 bardzo podoba ;] mam wszystkie dotychczasowe odcinki ;];];]

Layla_5

Na początku serial odbieralam sceptycznie ale po kilku minutach mnie oczarował i wciągnął. Ma wspaniałą muzykę!!! A Matthew Perry jak nikt inny (popieram rezysera) pasuje do postaci Matt'a Albiego. Chociaż opisy "Studio 60" może nie są zbyt zachęcające to serial warto obejrzeć ponieważ jest ciekawy :)

ocenił(a) serial na 9
bacha32

też na początku myślałam że to porażka, ale jak tylko pojawił się Matthew to juz wiedziałam, że bedzie dobrze:) Matthew jest genialnym aktorem, nie tylko komediowym, wg mnie nie do końca wykorzystanym i docenionym, ale jego rola Chandlera przejdzie do historii. Chyba juz przeszła:)
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Layla_5

Co najwazniejsze ten serial jest calkiem inny od pozostałych... Napewno dzieki temu jest ciekawy i sie zaszybko nie znudzi. Plus oczywiscie Matthew który jest świetnym aktorem i nie tylko on bo obsada jest naprawde calkiem niezla.

ocenił(a) serial na 1
Layla_5

Jak na razie obejrzałam pierwsze dwa odcinki i nie zamierzam dalej oglądać-pomimo wielkiej sympati dla Matthew Perry, całość jest po prostu nudna:(

ocenił(a) serial na 9
Layla_5

Dla tych ktorzy sadzili, ze obecnosc Perry'ego to zapowedz serialu czysto komediowego, moga sie rozczarowac. Ja tak sadzilem, po 1 odcinku wiedzialem, ze nie tego sie spodziewalem, ale kolejne utwierdzily mnie w przekonaniu, ze serial jest swietny, Perry wreszcie moze pokazac na co go stac. Reszta obsady nie zostaje z tylu, na szczegolne wyroznienie zasluguja: Bradley Whitford jako Daniel Tripp, Nathan Corddry jako Tom Jeter rewelacja. Niestety za wielka woda serial nie jest dosc popularny, jak dla mnie 1 sezon to za malo.

ocenił(a) serial na 9
Layla_5

interesujący, nie tylko ze względu na obsadę, ale także otoczkę medialną fabuły... świetna sprawa - obserwować kulisy amerykańskiego show telewizyjnego i zasady działania stacji tv. polecam!

ocenił(a) serial na 10
Juni

17 odcinek juz w sieci jest;] ja ide wlasnie ogladac;]

ocenił(a) serial na 10
lsafun

a są już napisy do 17odc , jak tak to skąd można ściągnąć ?dzięki

ocenił(a) serial na 8
zeberko

jeszcze nie ma. zawsze napisy były na napisy.org ale strona została zamknięta. 17 odc fajny , szkoda ze nie ma danny'ego , matta i jordan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones