PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298002}

Studio 60

Studio 60 on the Sunset Strip
7,7 785
ocen
7,7 10 1 785
8,3 3
oceny krytyków
Studio 60
powrót do forum serialu Studio 60

Pytanie

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałam 16 odcinków pierwszej serii i mam pytanie czy to już wszystkie?więcej nie ma w necie i nie mam pojęcia czy kręcą drugą serię, a jeśli tak to kiedy będzie jej premiera?proszę o odpowiedź , jeśli ktoś się orientuje. A tak poza tym serial jest genialny:)
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Layla_5

Niestety NBC zawiesiło ten serial na czas bliżej nieokreślony, co oznacza ze będziemy musieli trochę poczekać na resztę pierwszego sezonu. Ze względu na niską oglądalność nie należy spodziewać się drugiego sezonu :(. A szkoda, bo dla mnie to najlepszy serial zaraz po Przyjaciołach.
Jeśli ktoś chciałby mimo wszystko spróbować uratować studio 60 niech wejdzie na tą strone:
hxxp://boards.nbc.com/nbc/index.php?s=d0bc10b4576610ddf6c18496ea1416a9&showtopic =741542

ocenił(a) serial na 9
thejano

to okropna wiadomość dla mnie, tyle świetnych wątków, genialna obsada, prze inteligentny humor, a oni to ściągają???ja już nic nie rozumiem, chyba rozrywka na trochę wyższym poziomie jest spisana na straty w USA. wielka szkoda:(będę płakać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones