PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298002}

Studio 60

Studio 60 on the Sunset Strip
7,7 785
ocen
7,7 10 1 785
8,3 3
oceny krytyków
Studio 60
powrót do forum serialu Studio 60

Rewelacyjny serial

ocenił(a) serial na 10

Dawno nie widziałem czegoś tak błyskotliwego. Dialogi są miodem dla uszu a wyśmienita obsada aktorska na czele z Matthew Perrym tworzy żywe, barwne postaci. Wielka siła Studio 60 to także inteligentny humor.
Słyszałem że Studio 60 zdjęto z TV a szkoda bo to moim zdaniem jeden z najlepszych seriali w USA.

Abruzzi

Miałem napisać prawie identyczny komentarz, więc tylko się podpiszę pod Twoim.


Jeśli ktos oczekiwał komedii (a pewnie wiele osób się jej spodziewało - Perry w obsadzie), to się rozczaruje. Kilamtem przypomina "Prezydencki Poker", który kilka lat temu leciał na TVN7. Zamiast Białego Domu są tutaj ukazane kulisy telewizyjnego show.

Zakończę tak, jak Abruzzi zaczął.
Rewelacyjny serial.

Cris

"...*Klimatem przypomina..."
Poprzestawiałem kompletnie litery. :)

ocenił(a) serial na 10
Cris

Genialny!! Chyba jeden z niewielu seriali, ktorego odcinki mozna ogladac po milion razy a i tak sie nie znudzą :))

Abruzzi

Zgadzam się. Nprawdę serial godny polecenia. Szkoda tylko, że przerwali na jednej serii.

ocenił(a) serial na 10
Abruzzi

pozostaje mi sie tylko podpisać pod waszymi wypowiedziami!
bardzo szkoda, że nie pociągnęli tego dalej :-(

ocenił(a) serial na 10
Abruzzi

Naprawdę świetny serial więcej takich seriali mogli by robić !!strasznie wciągający!! fakt faktem mogli by zrobić kolejny sezon szkoda ze poprzestali tylko na jednym . no ale cóż robić :(

ocenił(a) serial na 10
deivid18

genialny. szkoda, że tv wymaga, aby serial był zrozumiały i prosty, tak aby jak najwięcej ludzi mogło go obejrzeć. Studio 60 niestety nie mieścił się w tych ramach.

Miki_39

popieram serial mistrz!szkoda ze nie zobaczymy dalszych losów matta i dannego :(




ocenił(a) serial na 9
Abruzzi

Pochłonął mnie ten serial całkowicie od pierwszego odcinka.
Dialogi genialne, obsada fenomenalna, napięcie super.
Największe wrażenie, poza dialogami, zrobiły na mnie postacie. Rzadko się zdarza, żeby udało się w jednym serialu stworzyć tylu zapadających w pamięć, niejednoznacznych, inteligentnych bohaterów. Moją faworytką jest Jordan (zawłaszcza w pierwszej połowie sezonu), ale reszta zaraz za nią.
Wyjątkowa mieszanka dramatu i komedii. Wątki romansowe nie rażą, raczej nie ma telenoweli. Życie prywatne świetnie przeplata się z produkcją.
Na dodatek (duży plus, bo miałam obawy) brak cliffhangera po sezonie. Zdejmowane z anteny seriale często kończą się idiotycznie...
A tutaj nieźle, chociaż pod koniec miałam wrażenie, że pewne sprawy domykana na siłę. Zdecydowanie odcinki 1-16 pasują mi bardziej niż ostatnie.
Straszna szkoda, że tylko jeden sezon. Z drugiej strony, jak historia wielu seriali pokazuje, często potem jest tylko gorzej... Ale do 3 spokojnie mogliby dociągnąć...
Teraz muszę Studio 60" rozpropagować wśród znajomych, bo wstyd, że u nas mało kto słyszał o tym serialu.

Polecam "30 Rock", jeśli ktoś lubi taką tematykę. Też bardzo inteligentna produkcja, chociaż już typowo komediowa.

Abruzzi

Zgadzam się w 100%. Może mało do tej pory widziałem, ale "studio 60" łyka, powoli przeżuwa i wypluwa jak jakieś ścierwo całą konkurencję! Tak wielowątkowego, błyskotliwie napisanego i zagranego serialu nie było i zapewne jeszcze długo nie będzie...
W tydzień obejrzałem 17 odcinków, (a sporo pracuje) i strasznie żałuję że niedługo skończę...
Po prostu trzeba zobaczyć!

ocenił(a) serial na 4
Abruzzi

Nie zgodzę się. Wieje nudą. Przeżuwanie tych samych tematów (ciągła poprawność polityczna, geje, chrześcijanie, cenzura..... ). Najlepszy był odcinek ze "straszną" cenzurą w latach 50'tych - pewnie, gdy to oglądają emerytowani panowie z UB to pękają ze śmiechu.
Obsada doskonała i co z tego jeśli zionie tam nudą. Z instytucji programu rozrywkowego próbują uczynić sumienie narodu - śmieszne i patetyczne. Takie opowiadanie samemu o sobie. Może jeszcze dla Amerykanina może to być ciekawe - ale nie dla mnie. Przyznaję się, nie dałem rady obejrzeć wszystkich odcinków, ale to tylko dlatego, że nie interesuje mnie żaden z bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones