PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298002}

Studio 60

Studio 60 on the Sunset Strip
7,7 785
ocen
7,7 10 1 785
8,3 3
oceny krytyków
Studio 60
powrót do forum serialu Studio 60

ulubiony odcinek =)

ocenił(a) serial na 8

Jakie są wasze ulubione odcinki z tych 11 ? =)

daga_5

odcinek kiedy Matt dostaje kij beasbollowy od swojej bylej a potem jak tlucze nim przez przypadek szybe i ta jego mina ;D

ocenił(a) serial na 9
bacha32

motyw z kijem i szybą jest naprawdę zabawny:)mi sie podoba nevada day part one, goodman w roli sędziego nie zawodzi, a tak generalnie to serial jest naprawdę dobry, porusza wiele kontrowersyjnych kwestii i pokazuje że najlepszym lekarstwem na wszelakie fobie, uprzedzenia jest wyśmianie tego, pozdrawiam i czekam na następne odcinki.

ocenił(a) serial na 10
daga_5

Ja najbardziej lubię odcinki od 1 do 11 :) Wszystkie są wspaniałe. Moment dobry kiedy Jordan i Danny siedzą u lekarza!

ocenił(a) serial na 10
pietruszka86

właśnie oglądnełem odcinek 4, dobry jest motyw pod koniec odcinka z prawami autorskimi do skeczu :)

ocenił(a) serial na 8
pietruszka86

uwielbiam scenę i=u lekarza i scenę z kanapką i tekstem "You better start runnig because I'm coming for you Jordan"!

szkoda wielka, że to już koniec serialu


jako fanka West wing i B.Whitforda liczyłam na więcej :(
ale tak na serio, to czasem coś zgrzytało w całym serialu. chyba zbytni kontekst amerykański przeszkadzał w odbiorze pewnych scen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones