PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783579}

Studio Uno

C'era una volta Studio Uno
6,3 33
oceny
6,3 10 1 33
Studio Uno
powrót do forum serialu Studio Uno

Przyjemnie się ogląda kolejny mini serial z A. Mastronardi w roli głównej. I chociaż nie jest tak dobry, jak nakręcony kilka lat wcześniej, serial o siostrach Fontana, to "Studio Uno" wywołuje nostalgię za minionymi, szczęśliwymi czasami. Szczęśliwymi, w szczególności dla Włochów. Początek lat sześćdziesiątych, to przecież apogeum włoskiego, powojennego cudu gospodarczego, czego symbolem jest Fiat 500. Ale to też okres dynamicznych zmian w kulturze popularnej. Czas rozwoju telewizji oraz nowej, młodzieżowej muzyki z pod znaku "urlatori". A jedną z prominentnych postaci (kto wie - może najbardziej prominentną?) tego nurtu jest... Mina. W serialu jej nazwisko (a właściwie pseudonim artystyczny) pada chyba ze 30... razy. Cóż, świadczy to tylko jak wielką rolę ta piosenkarka (czy szerzej - artystka) odegrała w kulturze Italii... Podsumowując, serdecznie polecam obejrzeć ten mini, mini serial.

ocenił(a) serial na 7
sulladf

Po dwóch latach przeczytałem swój wpis na temat "Studio Uno". Nic bym w nim nie zmienił... Oprócz tego "z pod". Niezły wstyd dla mnie... Filmweb od pewnego czasu nie wyświetla dokładnej daty oraz godziny zamieszczanych wpisów. Więc, na swoje usprawiedliwienie dodam, że może swój wpis dokonywałem dość późno wieczorem i spiesząc się - popełniłem ten ortograficzny (wiel)błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones