PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789806}

Suburra

Suburra: La serie
7,8 11 566
ocen
7,8 10 1 11566
Suburra
powrót do forum serialu Suburra

Jak się ma fabuła względem filmu? Dotychczas myślałem, że wydarzenia z serialu dzieją się przed wydarzeniami z filmu. Ale teraz podczas oglądania 2. sezonu, zmarł manfredi, brat spadino (przynajmniej tak zrozumiałem), tymczasem w filmie nadal żyje (co prawda do czasu no ale żyje). Czy może film nie ma nic wspólnego z serialem a netflix po prostu wziął sobie po części pomysł i aktorów?

kuba50b

Dokładnie serial rozgrywa się przed wydarzeniami w filmie. Nigdzie w drugim sezonie nie ma mowy o tym że Manfredi nie żyje. Leży w szpitalu, jest nieprzytomny i jego stan jest niepewny dlatego cyganie organizują w domu wspólne modlitwy w jego intencji.

jawa222

Racja, mój błąd, obejrzałem już do końca. Planują nagrać 3. albo ogólnie kolejne sezony żeby fabularnie połączyć serial i film? I tak swoją drogą to kiedy dzieje się akcja w filmie? Dalej jest to 2008 rok tak jak w serialu czy jakieś kolejne, bardziej odległe lata?

kuba50b

Nic na temat trzeciego sezonu jeszcze nie piszą. Ale zakończenie drugiego- według mnie świetne było i ewidentnie sugeruje dalszą cześć. Zastanawiam sie też nad tym czy połączą to z filmem ale serial rozgrywa się w roku 2008 zarówno sezon I i II a film to już rok 2011.
Obstawiam za to że w III sezonie Aureliano stanie się już ósemką jak w filmie. Zasugerowali to pokazując szkice tatuaży tej dziewczyny.

jawa222

No właśnie, zakończenie 1. sezonu też sugerowało kontynuacje ale podobno nie było to takie pewne, że wyjdzie kolejny sezon. Mam nadzieję, że teraz nie zakończą tego na dwóch sezonach bo trochę bez sensu to by było.
Jestem też bardzo ciekaw co się stało w międzyczasie między Aurelianem a Spadinem, w serialu najlepsi kumple a w filmie ogólnie są do siebie wrogo nastawieni i jeden zabija drugiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones