PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789806}

Suburra

Suburra: La serie
7,8 11 566
ocen
7,8 10 1 11566
Suburra
powrót do forum serialu Suburra

Obejrzałem póki co CAŁE 5 min... i pewnie obejrzę dalej jeszcze ALE !! kręcą sex a nie potrafią zadbać, żeby nie było widać, że facet filmowany ma opadnięte przyrodzenie ?! Przecież to aż odrzuca i tylko śmiać się chce... 'orgia' na wstępie ma pobudzić wyobraźnię a jest orgia i za chwilę ten 'ksiądz' (?) i w ciągu całych 60 sekund pilota widać dwa fallusy w spoczynku... no co za bzdura, żeby nie umieć nakręcić tak prostej rzeczy poprawnie...

Kij nawet z tym... ale pierwsza scena orgii jest tak słaba i jałowa, że to porażka...

Jak ktoś widział sense8 to sense 8 było mega... sensualne... a tu te pierwsze sceny są tak słabe, że tylko chce się przewinąć...

Obejrzę, bo nie oceniam jeszcze... ale musiałem o tym napisać bo to żenujące dla mnie...

butcher_fw

Spadino, ty to masz problemy

butcher_fw

i tak z wami homoseksualistami jest, dać wam prawa to zaraz będziecie chcieli adopcji dzieci, zrobią głównego bohatera gejem, to pretensje że aktorzy nie biegają po planie z erekcją

butcher_fw

Chociaż fajne te dwa fallusy :)?

ocenił(a) serial na 8
butcher_fw

w tej pierwszej scenie jeden koleś ma majtki w czasie seksu XDDD

butcher_fw

Spróbujcie sobie wyobrazić, że facetowi stoi, a gościu nie ma majtek i wszytko gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones