Suburra
powrót do forum 3 sezonu

słabiutki 3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Totalnie na odpie**** finał tej historii. Zero napięcia.

ocenił(a) serial na 8
patryk0146

Przez covida zapewne mieli ograniczone środki

ocenił(a) serial na 9
patryk0146

Rzadko coś piszę, no ale po dwóch super sezonach czekałem na coś co mnie wbije w fotel. No i lipa, takie pisane na kolanie wszystko. A była super seria.

ocenił(a) serial na 8
patryk0146

A to już wiadomo, że to koniec?

ocenił(a) serial na 8
karimnaf

Gdzieś czytałem, że to miał być ostatni sezon, nawet Netflix tak go reklamował. Furtkę sobie zostawili, może jeszcze wrócą, ale chyba nie ma sensu.

ocenił(a) serial na 8
patryk0146

W takim razie wycieka wręcz z ostatniego odcinka, że nie tak miało się to skończyć. A ten sezon nie miał być ostatnim.

karimnaf

Przecież jest film Sollimy pod tym samym tytułem, którego serial jest prequelem.

michax77

Jak prequelem skoro główny bohater filmu w serialu ginie więc to bez sensu

fredro_starr

Tak był zapowiadany serial jak debiutowała 1 seria kilka lat temu. Widocznie w późniejszych seriach serialowa Suburra poszła w inne rejony, w alternatywną historię.

patryk0146

Muzyka jak zawsze - perełka!
Fabuła jak nigdy- średia...!!!
Otwarte zakończenie - ukłon w stronę widza? Dopowiedzmy sobie sami resztę i myślę, że nie będę narzekała na takie rozwiązanie... Chciałam tylko sprawiedliwości dla Amadeo za to co zrobił żonie! Wyszło jakim jest bohaterem tego serialu - chyb najgorsza szuja z możliwych!!! Wiadomo, że w sezonie 4, Spadino chciałby pomścić przyjaciela, tu widać definitywna śmierć, nie to co sławetne "bąbelki w wodzie" w przypadku Gomorry (wiecie o jaka postać mi chodzi :) )

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

No niestety Gomorra również obniża loty znacząco. Było trzeba kończyć po dwóch znakomitych sezonach, bo potem to już tylko momenty, jak choćby świetny, jeden z lepszych w ogóle, odcinek w Bułgarii. Przyznam, że po tym jak ożywili Ciro trickiem rodem z telenoweli, mam mocne wątpliwości co do tego co zobaczymy w ostatnim sezonie.

patryk0146

Dajmy już spokój temu zmartwychwstaniu - od razu wiedziałam, że przeżyje:), bo o tym krążą już legendy!!!! Ha ha ha. Zgadzam się, co za dużo to niezdrowo, ale i tka czekam na Gomorrę i na pewno obejrzę :)

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Ale to już pewne. Film to wyjaśnia
https://www.filmweb.pl/film/Nie%C5%9Bmiertelny-2019-830462
Szkoda, bo dwa pierwsze sezony były wybitne.

patryk0146

Film już dawno obejrzany mama :)

ocenił(a) serial na 8
patryk0146

Trzeci sezon słabiutki. Finał to totalna klapa, tak jakby nie mieli pomysłu. Szkoda, oj szkoda.

Osiek_filmaniak

Mieli powiedziane "panowie, na 6 odcinku kończymy całość, zamknijcie to jakoś i gasimy światło". To zgasili.

ocenił(a) serial na 7
Osiek_filmaniak

Do Gomorry to mu daleko brakuje,niby duzo sie działo ale mieszane odczucia,duza watkow naciaganych,slabo to sie kleiło,szkoda bo 2 poprzednie sezony byly dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones