PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151383}

Survivors

7,4 14
ocen
7,4 10 1 14
Survivors
powrót do forum serialu Survivors

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Jestem po 2 odcinkach i na razie serial bardzo przyjemny :). Produkcja wydaje sie znacznie tańsza od obecnie emitowanej, ale klimacik ewidentnie jest utrzymany. Już widze pewne elementy fabularnie spujne z nowszą wersją, ale jest tyle różnic, że napewno nikt się nie będzie nudził.

Serial łatwo dostępny, więc nic tylko zapoznać się z klasycną wersją Survivors ;). Polecam.

użytkownik usunięty
WicioP

a możesz mi zdradzić gdzie znajdę wszystkie 3 sezony po polsku? może być na pw. z góry dzięki!

WicioP

po prawie 3 latach dołączam do pytania - czy ktokolwiek wie, gdzie znaleźć napisy pl do tego serialu? Wszędzie są tylko do nowej wersji z 2008 roku

ocenił(a) serial na 7
bojan27pdw

Wygląda na to, że napisów po prostu nie ma. Fakt faktem, że dykcja aktorów jest wspaniała i nietrudno ich zrozumieć (no, nad Walijczykiem spuśćmy zasłonę) ale jeśli ktoś słabo lub w ogóle włada angielskim to przyjemności z oglądania mieć nie będzie.

bojan27pdw

A ja się zapytowywuje czy ten serial był polskiej tv

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

Gdzieś pod koniec lat 70 lub na początku 80'. Nie pamiętam dokładnie, ale był.

bombacy

Dziękuję za odpowiedź
Kurcze jakby pod koniec 1990 roku pojawiła się ogólnopolska prywatna stacja TV to by zamiotła publiczną

bojan27pdw

ktoś widział gdzieś napisy do tego serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones