PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833730}

Sweet Home

Seuwiteuhom
7,0 4 926
ocen
7,0 10 1 4926
Sweet Home
powrót do forum serialu Sweet Home

Anime przeniesione do real-action. Mi się mega podobało, dużo groteskowo-odjechanych stworów al'a Carpenter. Jedyny minus (i nie zarzucajcie mi tu rasizmu) to to że mam problem z rozróżnianiem aktorów, w szczególności kiedy są retrospekcje to wtedy już totalnie tracę orientację xD Momentami nieco zbyt przeciągane, większość potworów zrobiona bardzo ładnie (szczególnie ten napakowany), czasem CGI razi oczy! Podsumowując, jeżeli kogoś fascynuję kultura azjatycka, siedzi w anime/manga i grach to myślę że ten tytuł to strzał w dziesiątkę :)

FeedTheHunger

Myślę, że serial jest nie tylko dla osób siedzących w temacie Azji - lub dokładniej, Korei (jest to adaptacja komiksu koreańskiego, a więc jest to raczej bardzo daleki krewny mangi i anime).

Manshukyao

Manhwa - tak się określa koreański komiks.

wilczekstepowy

W tym wypadku webtoon również byłby poprawną nazwą

FeedTheHunger

A wiesz może czy ta seria kończy się na jednym sezonie ?

luca1985

Sezon drugi zapowiedziano na lato 2022 r.

FeedTheHunger

To nie jest adaptacja anime. Przede wszystkim anime i mangi są tworami japońskimi. Sweet home to koreański webtoon.

FeedTheHunger

Jak nazywa się pierwowzór anime lub manga tego serialu?

ocenił(a) serial na 6
FeedTheHunger

Mam to samo. Odróżniam aktorów po umiejętnościach... co nie zmienia faktu, że u mnie serial dostał 6tkę za zabicie połowy głównej obsady :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones