Sweet Home (2020)
Sweet Home: Sezon 1 Sweet Home sezon 1, odcinek 10
odcinek Sweet Home (2020)

odcinek 10

59m
7,5 153
oceny
7,5 10 1 153
Sweet Home
powrót do forum s1e10

Hej, jeśli można to please wytłumaczcie mi o co chodzi w końcówce tego odcinka, bo ciężko mi to posklejać w całość:

1. Cała ta akcja z ucieczką przez tunel - po co to było, skoro finalnie i tak wpadli na żołnierzy. (To byli Ci sami żołnierze, którzy otoczyli budynek, czy jakaś inna grupa - tzn zakładam, że inna grupa, ale generalnie wojsko. A wiadomo, że wojska oni raczej chcieli uniknąć). To już nie lepiej było wyjść razem z Hyeon-soo i oddać się w ręce tamtych?

2. Gdzie niby ten tunel miał ich zaprowadzić? Wyleźli po prostu gdzieś w centrum miasta. O to chodziło?

3. Ta babeczka strażaczko-ratowniczko-agentka specjalna (I-kyeong Seo), zakładam, że skoro ona nie wcisnęła guzika, to nie chciała współpracować z tymi żołnierzami. Dlaczego na końcu jednak jest ubrana w mundur żołnierza i odłącza się od grupy?

4. Ostatnia już scena, jak jadą Sang-wook Pyeon (genialnie w ogóle gość grał) razem z Hyeon-soo. Nie było to dla mnie oczywiste, ale na forum wyczytałem, że Sang-wook Pyeon jest pewnie teraz nowym superzarażonym (i ok, chyba to najsensowniejsze wytłumaczenie, tym bardziej, że była scena jak zielony blob wchodzi do auta i odjeżdża). No ok, ale to co, cała ta armia co otaczała budynek stwierdziła "pier....limy nie jedziemy z wami, jedźcie we dwójkę" sobie gdzieś tam czy jak? O co kaman?

5. Sang-wook Pyeon jako nowy superzarażony będzie też taki wkurzający jak ten poprzedni kumpel Hyeon-soo?? Hyeon-soo chyba finalnie stwierdził przecież, że kumplami nie zostaną, jak go ten wkurzający dzieciak zadźgał. Więc co, Heon-soo cię cieszy, że sobie razem jadą, czy to bardziej na zasadzie: o żeś kur..ka wodna gdzie mnie teraz ten cwel wiezie"?

 

Cały serial świetny, super się oglądało, ale szczerze mówiąc końcówka jakoś tak trochę mnie rozczarowała. Chętnie przyjmę jakieś sensowne wytłumaczenie końcówki :)

peter_warhol

4. Ale to wcale nie musiał być Sang-wook Pyeon. Skoro Ui-Myeong ten drugi superzarażony występuje w postaci cieczy i potrafi przejmować ciała (przejął ciało medyka w ośrodku, gdzie go przetrzymywano i An Seon-Yeong, żony sklepikarza) to równie dobrze mógł przejąć ciało Sang-wooka, tym bardziej, że ten prowadził transporter opancerzony podobny do tego, którym Ui-Myeong uciekł

ocenił(a) serial na 8
nietzsche

Tak, o to mi chodziło. Nie, że Sang-wok Pyeon jest "nowym" (kolejnym) superzarażonym, tylko po prostu przejętym przez zielonego bloba. Myślałem, że to jest oczywiste.

ocenił(a) serial na 8
peter_warhol

Zielony blob nie żyje, zabili go ogniem, dlatego mały chłopiec płakał. Facet z blizną (nie chcę pomylić imion, dlatego piszę tak) też zginął, razem z tą chorą na astmę. W ostatniej scenie główny bohater jedzie samochodem z drugim superzarażonym - z tym, z którym rozmawiał na dachu - bo on potrafi zmieniać swoją postać i zmienił się w faceta z blizną, ale nie ma już blizny - czyli mamy do czynienia z drugim superzarażonym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones