Sweet Home
powrót do forum 2 sezonu

Pierwszy sezon ekstra, drugi nudny jak flaki z olejem, od 4 odcinka drugiej serii lecę przyspieszając pasek odtwarzania w poszukiwaniu potworów.
Totalny brak klimatu.
Sceny dramaturgii bardziej irytują niż wzbudzają współczucie.
Szkoda, bo czekalam na drugą serię.

Vodevil

Zgadzam się, pierwszym sezonem byłam zachwycona, czekałam z niecierpliwością na kolejny. Duże rozczarowanie - potworami, a przede wszystkim wątkami.

ocenił(a) serial na 6
Vodevil

Podobno pierwszy sezon był na podstawie webtoonu i objął całą pokazaną tam historię. Drugi sezon napisali już scenarzyści, czyli całkiem inne osoby niż oryginał. Tak naprawdę to napisali sobie ewidentnie swoją własną historię z nowymi postaciami jakoś tam powiązaną z poprzednią, ale mnie to wynudziło. Ciekawiły mnie raczej losy bohaterów pierwszego sezonu i wyjaśnienie samego zjawiska zamieniania się w potwory, a tutaj nawet głównego bohatera przez większość odcinków nie było.

ocenił(a) serial na 7
Zapiekanka

Zdecydowanie za mało głównego bohatera.Troche poczułam rozczarowanie oglądając wczoraj. Myślałam ,że skoro trzeba tyle czekać na drugi sezon to, że będzie wow jak 1 sezon.Zobaczymy co wydarzy się w 3 sezonie

sfilmoWana2

Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że główny bohater nie chciał już grać w produkcji. Dlatego tak potoczyła się fabuła 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
tomasz_pacek

Jak to ? To po co ma być 3 sezon ? Bezsensu 3 sezon bez głównego bohatera

ocenił(a) serial na 7
tomasz_pacek

To jest interesujące bo w Wikipedii jest informacja że główny bohater występuje w 3 sezonie.

sfilmoWana2

Zdjęcia do 3 sezonu zostały zakończone wraz z drugim sezonem. Zrobili to pewnie celowo ponieważ Song Kang w tym roku odbywa obowiązkową służbę wojskową, która trwa 2 lata. Trzeci sezon będzie finałowym.

ocenił(a) serial na 7
marzenaSZ88

Moment,moment, to w końcu Song Kang nie chciał dłużej grać, czy tak zrobili przez obowiazkową służbę wojskową?

ocenił(a) serial na 7
tomasz_pacek

Na asianwiki też jest informacja że Song kang będzie grać w 3 sezonie.

Zapiekanka

Pierwszy sezon też nie był do końca na podstawie webtoonu. Dość sporo odstępstw było. Jak ci zależy na głównym bohaterze to mam dla ciebie złe wieści - w adaptacji jest spieprzony całkowicie. W webtoonie nie było żadnego skrzydełka, a główny bohater też nie płakał ciągle i nie dostawał wpierdzielu od byle czego. Walczył cały czas i był w tym dobry. Ogólnie webtoon był bardziej nastawiony na walkę niż adaptacja która jest luźni powiązana z webtoonem postaciami głównie.

ocenił(a) serial na 6
Vodevil

Zgoda, serial wypalił się pierwszym sezonem, gdzie klimat był dość świeży a budowany był przez nacisk na wzajemne relacje stłoczonych na piętrze budynku lokatorów oraz ich różnorakie reakcje na totalny kryzys. Drugiego sezonu nawet nie dałem rady obejrzeć do końca, nie wiem o czym był.

ocenił(a) serial na 7
Miku

Ktoś już pisał na forum ,że pierwszy sezon był na podstawie webtonu.Drugi sezon pisany był ma podstawie tego co wymyślił scenarzysta.

sfilmoWana2

Oba sezony były inne, z tym że drugi to już nawet nie próbuje się odnosić do webtoonu.

ocenił(a) serial na 7
erasus

Chyba muszę przeczytać ten webtoon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones