Sweet Home
powrót do forum 2 sezonu

Efekty

ocenił(a) serial na 7

No jeśli chodzi o efekty, to rzeczywiście trochę wyszło słabiej, ujmę to tak: jakby takie potwory pojawiły się w grach typu The evil within, to świetnie, jednak w filmie odznaczają się na realnym tle, wydają się prymitywne, ale pamiętajmy, że serial, a film to spora różnica. Przykładowo DC i Marvel dają radę przy filmach, ale jeśli chodzi o seriale to dno dna, większość (prócz Lokiego i Wandavison, i może czegoś jeszcze).
Więc nie wiem czy w drugim sezonie mieli mnie budżetu, czy się spieszyli, albo zwyczajnie nie mieli pomysłu na te stwory, przez to tutaj wypadło to słabiej.
Serial mi się podobał i naprawdę czekam na kolejny sezon, ale pierwszy był najlepszy i nie powiem, tam też były momenty jak cgi robiło co chce (głównie przy tym wielkim potworze), ale nie rzucało się to tak w oczy. Trochę się zawiodłam, trochę historia się zrobiła jakaś dziwna, więcej było problemów niż tej grozy, szkoda trochę.
Ale końcówka mnie zaintrygowała, może nie zniszczą tego tak bardzo w sezonie trzecim. Poczekamy zobaczymy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones