Sweet Home
powrót do forum 2 sezonu

Z racji deficytu dobrych filmów i seriali zacząłem oglądać również te azjatyckie, obejrzałam również i ten choć były momenty że ktoś trochę poleciał po bandzie zezwalając na niektóre strasznie kiczowate efekty specjalne to cały pierwszy sezon zmielilem bez wyrzutów sumienia, niestety w drugim sezonie wyrzuty o zmarnowany czas już mam :) fabuła się rozpada, część głównych bohaterów została zepchnięta w tło, kompletnie zatraciła się chronologia i nie mam już pojęcia czy jest miesiąc rok czy dekada od wybuchu zagłady, potwory są kompletnie nie ludzkie - fizycznie ciężko mi przyjąć że człowiek mógł zmutować w cós betonowego z prętami zbrojeniowymi lub w coś złożonego z blach i śmieci... No i w pierwszym sezonie po jednym budynku nie mogli się bezpiecznie przemieszczać a tutaj chodza po całej okolicy i napotykają bardzo mało różnorodne potwory... Chyba zabrakło budżetu i pomysłów. Ja w każdym razie nie popełnie tego błędu co przy serialu " the 100" i wypiszę się za wczasu :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones