PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Wart swojej oceny i oglądania? Są poruszane jakieś ciekawe wątki, plecione intrygi i pojawiają się jakies czarne charaktery?

Aktualnie oglądam Supernatural, The Suits i The Walking Dead, które zawierają po częscie wymienione przeze mnie kryteria i jestem ciekawa, czy i równiez tym razem rekomendacja filmweb'u mnie nie zmyli, jak niekiedy się dzieje w przypadku filmów;)

Prosiłabym o konkretne odpowiedzi od osób, które mają coś do powiedzenia, za komentarze typu 'jezus, co to za problem przejrzec forum i sie dowiedziec!!!', bądż tez 'obejrzyj kilka odcinków to sie dowiesz, a nie zaśmiecaj forum' serdecznie podziękuję :)

ocenił(a) serial na 6
eemkaa

przejrzałam listę twoich obejrzanych - ocenionych seriali i powiem tyle nie mam zielonego pojęcia jak system mógł ci go polecić... ale to uroki rekomendacji na filmweb.
to jest serial obyczajowy, nie ma tu wątków rodem z PLL czy The Lying Game.
Ja oglądam tabun seriali , w tym oczywiście te co zostały wymienione i muszę przyznać ze bardzo lubię ten serial, ale przeglądając twoja listę to wolałabym z czystym sumieniem polecić ci wiele innych.

Bene

Dlatego właśnie pytam, bo dostaję czasem jakąs rekomendację, a film wyłączam w połowie, bo nie moge go zniesc. Quaint_2 zawsze oglądam z 3-4 pierwsze odcinki żeby się wciagnac w serial, ale z tego co piszecie, moze rzecywiscie zebym sie lepiej za ten nie brała...

Dzięki wielkie za konkretne odpowiedzi! enjoy:)

eemkaa

Ja w sumie średnio przepadam za takimi typowymi obyczajówkami, lubię jak jest dużo intryg, dużo jakiś dziwnych sytuacji itp. więc do Switched at Birth podszedłem z dużym dystansem, w sumie byłem pewny, że mi się nie spodoba ale serial okazał się być świetny, znaczy jestem jak na razie na 15 odcinku więc jeszcze sporo przede mną ale uwielbiam sobie wieczorem usiąść, włączyć odcinek i spędzić 40 minut z uroczą Daphne, drapieżną Bay i całą resztą, więc raczej radze Ci obejrzeć chociaż pierwszych kilka odcinków i sama się przekonasz czy Ci się to spodoba czy nie ; D

ocenił(a) serial na 7
eemkaa

Ja zaczęłam oglądać ten serial wtedy, gdy były przerwy w emisji innych seriali. Jako że nie miałam nic lepszego do oglądania to wciągnęłam się w ten serial i oglądam go już na bieżąco.
Jednakże raczej nie poleciłabym Ci go, bo seriale które wymieniłaś są zupełnie inne od "Switched at birth".
W dodatku ten serial jest czasami tak idiotyczny, że się nie da już na to patrzeć. Wszystko jest przesłodzone do obrzydzenia. np w najnowszym odcinku (do tych co oglądają serial) Toby zaprasza kobietę, z którą Angelo będzie miał dziecko na obiad. Co to w ogóle jest, jest to dla mnie nie do pojęcia. Zupełnie nie liczy się on z uczuciami Bay czy Reginy, dla których jest to i tak ciężka sytuacja i nie potrzebują one takich spotkań.

ocenił(a) serial na 7
eemkaa

Przejrzałam twoją listę seriali i oglądam wiele z nich, a SaB mi się podoba. Jednak z tymi intrygami to tutaj raczej ubogo, istot nadprzyrodzonych, lejącej się krwi też nie uświadczysz:D
To tak zwykły, prosty serial o rodzinie z różnymi problemami, młodzieńczymi miłostkami itd. Negatywnych bohaterów też raczej nie ma, każdy potrafi przyznać się do swojego błędu, przeprosić itd. więc trochę przesłodzony momentami. Ale możesz mimo wszystko zaryzykować:)

eemkaa

Polecam zobaczyć ze 2-3 odcinki i może jak ja się wciągniesz.
Mnie podoba się bardzo :) wprawdzie jestem fanką pamiętników wampirów, czystej krwi itp ale bardzo lubiłam oglądać też the secret circle, big bang theory, hart of dixi więc mój gust jest bardzo zróżnicowany :)

eemkaa

A jeżeli jestem fanką Gossip Girl, Pretty Little Liars, Revenge i The Lying Game to możecie mi polecić SaB??? Bo ściągam, ale nie wiem czy warto ;)

mayangelleadmein

Ja jestem gorącą fanką GG, oglądałam PLL i oglądam TLG, i bardzo lubię SaB.
Tak sobie nawet wymyśliłam, że pierwszy sezon ma w sobie coś z PLL ( tajemnic troszkę) i TLG (to rozdzielenie rodzin itp), ale w sumie to bardziej obyczajówka, na odstresowanie. Bo w sumie ile można oglądać tych seriali o tajemnicach, morderstwach, zagadkach itp? :) Jakieś zróżnicowanie musi być :D
Nikt Ci nie powie w stu procentach, czy warto, sama musisz przekonać się na własne oczy, czy serial Ci się spodoba :) Poleciłabym obejrzeć kilka odcinków i zobaczyć, czy przypadnie Ci do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones