PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

1x08 Pandora's Box

ocenił(a) serial na 6

Jak wrażenia po tym odcinku ? Regina trochę namieszała w życiu połączonej rodzinki .
Z jednej strony rozumiem ja czemu akurat wtedy nie wyjawiła prawdy , była w dołku uzależniona , bez pracy itd ... na 100% John i Kathryn odebrali by jej Daphne .

Ale potem gdy ułożyła sobie życie , dalej ukrywała ten sekret ... okłamując wszystkich .
w końcu ok 13 lat znała prawdę . Miała dosyć czasu by jakoś nawiązać kontakt .


ps. i dalej nie mogę rozgryźć Emmetta :/ ale koleś będzie musiał wreszcie coś postanowić długo na takim mydleniu oczu nie pociągnie :)

Bene

czy ktos zna piosenke która leci gdy wchodz Regina a Daphnie ogląda zdjecia Bay

naaata22

Już znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=mf9GJPeOJFw

ocenił(a) serial na 9
Bene

No... Namieszała... Ja też myślę ja Ty... Rozumiem ją... Ze nie chciała zamiany, bo kochała Dafne, ale mogła wcześniej doprowadzić do takiej sytuacji, że będą się znać, tak jak teraz...

Co do Emmetta, to uwielbiam go, ale po ostatnim odcinku troszkę zaczyna mi się nie podobać co robi z dziewczynami...

Bene

Odcinek sam w sobie bardzo fajny. Każdego po trochu - ciekawie.
Do Emmetta mam takie samo odczucie jak wy. Nie podoba mi się jak miesza z Bay i Daphnie. Przy każdej z nich próbuje okazać, że to ona jest ważniejsza. Długo tak nie pociągnie. Niech chłopak w końcu podejmie decyzje, bo dużo u mnie straci, a jest jak nardzie mają ulubioną postacią. : )

ocenił(a) serial na 9
Bene

Każdy sekret wychodzi w najmniej odpowiednim momencie, ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie,
a postawę Emmeta rozumiem, z jednej strony od X lat zna Daphne która jest jak widać na załączonym obrazku jego niespełnioną miłością, a z drugiej ma Bay, słyszącą dziewczynę która ma swoje wzloty i upadki i jest o wiele bardziej uparta w swoich przekonaniach i dążeniu do celu.

ocenił(a) serial na 8
ISABELL

Emmet od samego początku był moją ulubioną postacią, głównie dlatego, że był zawsze zdecydowany, wszystko wydawało się z jego punktu widzenia takie proste (uważał, że powinien wyjść to wychodził, chciał odejść to odchodził), ale teraz faktycznie zaczyna mieszać i mnie również się to nie podoba. Zobaczymy co będzie dalej. A właśnie, może ktoś wie dlaczego zaplanowane są tylko dwa odcinki (zgodnie z tym co jest na tej stronie), będzie przerwa czy to błąd?

ocenił(a) serial na 9
igula_2

i tak prędzej czy później daphne dowie się że emmet kręci z bay. póki co emmeta uwielbiam :)
nie mam pojęcia jak to z tymi odicnkami... mam nadzieje, że nie będzie tak jak z LL, że na drugą część sezonu trzeba będzie czekać 4 miesiące bo chyba się popłaczę wtedy :)

ocenił(a) serial na 9
swoboda_dnia

według mnie odcinek bardzo dobry, scena przed szkołą Emmetta świetna. ;D no i cóż ja Emmetta bardzo polubiłam, szczególnie ostatnio, jak jest z Bay, bo sądzę, że pasują do siebie, ale też mnie denerwuje te jego mieszanie, nich powie wprost Daphne, że jest z Bay, no kurcze no... takim wypieraniem się nic nie zdziała, bo i tak wszystko wyjdzie na jaw, zapewne przez to, że Bay się wygada. ;)
a co do sprawy Reginy, no to rzeczywiście, niezbyt czysto zagrała, ale też ją po części rozumiem, Daphne była już dla niej córką, ale te okłamywanie potem było niefajne, a najbardziej szkoda mi w tej sprawie Bay, bo ona tu wyszła najbardziej pokrzywdzona, jak zwykle z resztą..

ocenił(a) serial na 7
urszulankaa

A nie denerwuja Was niektóre zachowania kennish'ów ? Moim zdaniem są kompletnie nastawieni na swoje dobro, a jak znalezni Daphne to ja tak faworyzowali i chcieli ja zatrzymac jak zwierzątko. W ogole nie pomysleli o tym, ze jezeli oni wezma Daphne to sprawiedliwie Regina powinna wziac Bay. Nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze momentami traktuja innych ze swoja wyzszoscia, szczegołnie ojciec..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones