PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Jakie są wasze wrażenia po odcinku otwierającym drugi sezon :) ?

Lily_115

pozytywnie, Daphne o dziwo mnie nie denerwowała tak bardzo jak zawsze, podoba mi się pomysł żeby John startował na senatora, może być ciekawie. Może wygrzebią jakieś brudy o tej jego domniemanej kochance w czasie kampanii ? Nie podoba mi się za bardzo to że Bay i Emmett do siebie wracają, ale nie wiem czemu wcześniej lubiłam ich razem. No i oczywiście Toby którego uwielbiam ;D

ocenił(a) serial na 8
Kelia

A już są napisy? Przynajmniej znam ich język migowy, no ale, chcę w całości to zrozumieć:)

ocenił(a) serial na 7
agnesx3

Prezenty były najlepsze :D szczególnie bar na kółkach :D Kibicuje Angelo i Reginie, ale ten facet ma niezwykły dar do pakowania się w kłopoty, więc jeszcze długo przyjdzie poczekać na ich happy end ;) Podoba mi się nowy image dziewczyn, Bay szczególnie ładnie wyglądała w tym długich, ciemnych, lokach :) I bardzo się cieszę z powrotu Ebay/Bemmett zwał jak zwał, ale kochani są razem :) Travisa ma szkoda, ma okropną rodzinę. Ogólnie odcinek całkiem dobry jak na początek:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones