PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 500
ocen
7,2 10 1 5500
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

3x10 spoiler

ocenił(a) serial na 6

Co za hiporkyzja, żonka Tobiego ma problem ze znalezieniem pracy w USA która była by jej częścią
życia ( bo przeciez tam nie ma ludzi potrzebujących) chce jechać do Afryki na stałe. Nie ma za to
problemu z rozwodem skoro mąż nie chce z nią jechać. Taka chrześcijanka dla której ważniejsza
jest praca niż małżeństwo.

ocenił(a) serial na 8
inkar

Dokładnie. Tak mnie irytuje ta postać, że szok. Wzięła ślub, nie chciała uprawiać seksu przed, bo to grzech, ale rozwód wziąć już może, bo dla lepszej sprawy? Dlaczego akurat w Afryce musi pomagać? oO

ocenił(a) serial na 7
inkar

Nie wiem po co oni w ogóle wzięli tak szybko ślub. Jeszcze bym zrozumiała, gdyby wzięli kościelny (Nikki jest bardzo religijna), ale nie, wzięli cywilny. Od początku irytuje mnie jej postać i uważam, że wcale nie pasuje do Tobiego, już bardziej pasowała do niego ta laska, która go zdradziła z Emmetem. Niech sobie jedzie do tej Afryki, szkoda tylko Tobiego, bo widać, że jest zaangażowany w ten związek.

ocenił(a) serial na 8
inkar

Od początku mnie wkurzała ta laska. Nie dość, że wygląda jak Nina Dobrev w wersji blond, to jeszcze ma taki dziwny głosik i jest hipokrytką. Toby jest zbyt fajny dla niej :P

ocenił(a) serial na 8
inkar

no miło, że nie tylko mnie ona wkurza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones