PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

4x10

ocenił(a) serial na 8

Yes Yes Yes .. pewnie tylko ja się ucieszę ale nareszcie koniec Emmeta i Bay.. lubiłam ich jako parę do czasu zdrady Emmeta i potem już więcej nie..

dawać mi tu Ty'a uwielbiałam tego gościa i to jak kochał Bay...

Podoba mi się że siostry są w końcu siostrami :P

Ciekawe co będzie dalej...

ocenił(a) serial na 7
Arena26

A ma być w ogóle coś dalej ? ;] będzie kolejny sezon ?

Arena26

Ja też się cieszę, że to w końcu koniec. Na początku bardzo kibicowałam tej parze, mieli swój urok, czuć było chemię. Ale rzeczywiście od dłuższego czasu coś sie zepsuło i strasznie denerwował mnie Emmett, wiecznie był albo obrażony zły za coś na Bay.

ocenił(a) serial na 8
Arena26

a ja im kibicowałam mimo wszystko i nie podoba mi się ze to koniec (chociaż pewnie na jakiś czas tylko)

a kiedy teraz odcinek?

ocenił(a) serial na 8
Arena26

Ja mam mieszane uczucia. Lubię zarówno Ty'a jak i EMmeta i oba związki mi się podobały. Ale Emmet zachował się okropnie w tym odcinku...
Ktoś wie kiedy kolejne odcinki? Bo niby ma być w tym sezonie ich 20, ale nigdzie nie jest napisane KIEDY

ocenił(a) serial na 10
KeThA

W 3 sezonie finał pierwszej części był 24 marca, a początek drugiej części 16 czerwca. Więc pewnie znowu gdzieś w połowie czerwca.

ocenił(a) serial na 8
meteo100

Czyli w wakacje będą leciały nowe odcinki? Nie pamiętam jak było z poprzednim sezonem, niestety.
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones