PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 500
ocen
7,2 10 1 5500
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

5x01- WRAŻENIA

ocenił(a) serial na 7

Ale mi brakowało tego serialu :D <3
Plusy:
- relacje dziewczyn, ich historie z Chin
- związek Bay i Travisa, mam nadzieję, że tego nie rozwalą
- wątek Emmeta
- rozpad związku Skye i Emmeta - nie lubiłam ich razem, ale mam nadzieję, że będzie coś więcej na ich temat.
Minusy:
- "związek" (?) Reginy z tym jak mu tam - ma kryzys wieku średniego czy co? o.O
- wątek Emmeta (dałam go też do plusów, bo z jednej strony ma potencjał, a z drugiej wydaje sie byc jeszcze zbyt płytko przedstawiony. Ale niestety tak to chyba będzie wyglądało, w końcu to tylko 10 odcinków, a szkoda)
- Emmet dalej kocha Bay, Bay byc moze dalej kocha Emmeta... nie lubiłam ich razem, może trochę na początku, bo był to związek uroczy, taki młodzieńczy. Teraz oboje wchodzili w dorosłość i moim zdaniem ten związek nie ma racji bytu. Może zbyt subiektywnie to oceniam, ale po prostu nie trawię.

Idealnym zakończeniem wątku Emmeta byłaby dla mnie jego śmierć poprzez zaćpanie się w łazience na jakiejś imprezie :D xD

ocenił(a) serial na 7
maniakPLL

A no tak, i jeszcze neutralne:
- akcja ze wstawieniem zdjęcia przez Daphne i Mingo - w sumie moze byc ciekawie
- relacje Kathryn i Johna (plus ich prace - ogladalam caly odcinek bez napisow ani polskich, bo jeszcze nie ma, ani angielskich wiec ze sluchu cos mi troche umykało)
- nieudana adopcja dziecka przez Melody i Gabe'a (jesli dobrze pamietam jego imie)

ocenił(a) serial na 6
maniakPLL

O co chodzi z tym "odwróconym rasizmem"?

ocenił(a) serial na 7
Asmelle

odwroconym rasizmem? :p

ocenił(a) serial na 6
maniakPLL

Jak Mingo i Daphne zrobili sobie zdjęcie i ta Murzynka zaczęła krzyczeć, że to niepoważne. Potem pojawiły się te komentarze. Nie rozumiem kompletnie wątku ani samego problemu.

ocenił(a) serial na 9
Asmelle

Też nie bardzo zrozumiałam jej reakcję. Była dość dziwna. A co do relacji Travis i Bay mam nadzieję, że przetrwa. Mingo i Daphne mogą być razem, widać między nimi chemię. Regina? Taka fajna kobieta, a tak jej się w głowie przestawia, na pewno będzie wątek z tym chłopakiem i Daphne, rywalizacja między córką a matką i będzie to najgorszy wątek w całym serialu chyba :P Chiny super, ale po tym jak w ostatnim odcinku zostawili nas z "rok później w Chinach", miałam szczerą nadzieję, że sceny kręcone tyle właściwie lat - chyba 2 lata czekaliśmy na 10 odcinków- będą bardziej usytuowane w Chinach i będzie to opowieść o ich przygodach w tamtym miejscu, a powrót do domu po np 3-4 odcinkach. Trochę się zawiodłam po takim czasie wyczekiwania 5 sezonu.

maniakPLL

A gdzie mogę obejrzeć odcinek? :)

ocenił(a) serial na 9
Iza_Malysz

Bay i Travis- (oni w ogole do siebie nie pasuja). Minusem dla mnie jest jeszcze watek biali- "czarni", nudne to jest:-)

ocenił(a) serial na 9
Mother_Earth

To nie oglądaj 5 odcinka, bo jest w 100% poświęcony tematyce rasizmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones