PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Pytanie, jakich wiele zapewne na tym forum. Ciekawi mnie jednak Wasza opinia o jego postaci. Przyznam, że od samego początku bardzo go polubiłam, chociaż był czas, gdy myślałam, że zależy mu głównie na pieniądzach. Jak Wy się do niego odnosicie?
Cóż, nie ma coś szczęścia do kobiet, co widać poniżej w spoilerze.

*SPOILER*
Osoba Lany - chociaż bardzo sympatyczna i szczera - to jednak w jakiś sposób zrujnowała to, co Angelo tak długo starał się odbudować. Nie napiszę tutaj co ich konkretnie łączy, bo znam Filmweb i wiem, że ciekawość bywa silniejsza niźli dojście samemu do jakiegoś momentu w serialu :)

ocenił(a) serial na 6
matio14

Jestem chyba w mniejszości ale lubię Angelo i zawsze go lubiłam.
A co on pierwszy bzyknął laskę i zaciążyła. Nie wiedział że była w ciąży.

a co do spraw z przeszłości to już tu kiedyś pisałam ze wybaczono wszystko Reginie to co odstawiała kiedy urodziła i była w ciąży.Był z nia kiedy piła ale kiedy jak zdradziła go po pijaku z kimś i miała z nim dziecko to było dla niego za dużo ( przynajmniej z jego strony tak to wygadało ) wiemy dlaczego nie wierzył jej go twierdziła ze to jego dziecko to co robiła gdy piła i testy dna dla niego to było wystarczające, ale nawet jak odszedł od niej to chciał otrzymywać kontakt z dzieckiem ( które wiedział ze nie jest jego ) to Regina nie pozwoliła mu na żaden kontakt z Daphne.

Powiedziałabym ze facet ma raczej pecha. to widać że on kocha Regine i myślę ze to tez dlatego tak go bolało to ze myślał ze go zdradziła i albo nie chciała sie przyznać albo nie pamiętała bo tka była pijana.

Bene

Otóż to. Tym bardziej mam nadzieje, że w końcu wszystko się dobrze skończy, bo nikt nie pasuje do niej bardziej, niż właśnie Angelo. No i Bay jest idealnym owocem ich związku. A on, jaki by nie był, mógł po wygranej w sądzie wyjechać, mieć wszystko gdzieś. Ale nie! Kupił mieszkanie, dał każdemu prezent i naprawdę zależało mu na tym, aby to wszystko wyglądało tak, jak powinno.
I chociaż ta panna - Lana - wydaje się być baaardzo w porządku to mam świętą nadzieje, że zrobią testy i wyjdzie, że to nie jest jego dziecko :D

ocenił(a) serial na 7
matio14

Zgadzam się.
Swoją drogą nie wiedziałam, że jesteśmy w mniejszości:)
Polubiłam Angelo od początku, zrobił na mnie duże wrażenie, ma w sobie jakiś urok i potrafi zjednywać sobie ludzi, ale też często przez jakąś jedną głupotę rujnuje wszystko na co pracował. Tak bardzo chciałam,żeby mu się już ułożyło z Reginą a znowu wszystko się posypało.
Mimo wszystko liczę na happy end dla niego :)

lola881

A ja dla ich dwójki :) On jest taki po prostu ciepły... Nie jest typowym Włochem - głośnym, pełnym temperamentu, niskim - wręcz przeciwnie. Jego urok tkwi w sile, we wzroście, w sposobie mówienia. Sposób, w jaki przywitał się z Bay wtedy na wystawie... Niesamowite :) Naprawdę to było takie kochane. Chciałabym, aby mój ojciec był właśnie taki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones