PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Co sądzicie o Teo? ;D

ocenił(a) serial na 5

Jest przystojny, nowa postać i to słysząca. Może Bay się do niego zbliży skoro razem chodzą do
szkoły dla niesłyszących? ;D

ocenił(a) serial na 10
Iza94

właśnie skończyłam oglądać ten odcinek i jestem zachwycona
Bay i Teo spodobał mi się ten wątek mam nadzieje że coś z tego wyjdzie chodź wcześniej kibicowałam Bay i Emmetowi no ale nic nie trwa wiecznie po za tym może Emmett trochę powalczyć o Bay. Walka między Emmettem a Teo może być ciekawa.
Sam Teo narazie robi fajne wrażenie chciałabym dowiedzieć się o nim coś więcej.
Wie ktoś może jak nazywa się aktor grający go?

nikki_vd1

Mi też spodobała się jego postać .Chyba będę im kibicować:D
Aktor ten (według serwisu IMDb) to Stephen Lunsford ( http://www.filmweb.pl/person/Stephen+Lunsford-419065 ). Na filmwebie ma straaaszne zdjęcie :D
A co sądzicie o Javy? Wyhaczyłam go w tym odcinku, niezły jest ;-) Mam nadzieję, że pociągną dalej jego wątek, przyjemnie się go ogląda.

ocenił(a) serial na 6
Suzee16

w 3 odcinku pojawi sie Noah i to raczej on napiszą miedzy Bay i Emmettem ^^ zapowiada sie ciekawie, Emmett znaczący terytorium komiczny - trochę zazdrości mu nie zaszkodzi

ocenił(a) serial na 6
Iza94

Ale namieszane... Który to Teo? :P A Javy?
Noaha przynajmniej kojarzę ;)

ocenił(a) serial na 6
Wetamoo

był 1 i 2 odcinku tego sezonu - w nowy chłopak któremu Daphne pomagała 1 dnia w szkole a w 2 odcinku kręcił sie trochę z Bay ( i nagle zniknął :P )

Nie mam pojęcia kto to Javy :P

ocenił(a) serial na 6
Bene

Aha, dzięki.
A mnie się wydawało, że Noah to Teo :P

Wetamoo

Javy to ten Latynos, który w 2 odcinku brał bułki od tej samej kobiety co Daphne, a potem odciął Daphne prąd w tej budzie z żarciem :D
Chyba nie mam co liczyć na to, że rozwiną jego rolę , już zniknął :(

Iza94

ciekawe czy Theo sie jeszcze pojawi :)

ocenił(a) serial na 8
Kelia

myślę, że tak :D ale mam nadzieję że rozwiną wątek Noah :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones