PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Bo ja myślę, że pomysł na serial jest całkiem ciekawy, nawet scenariusz mi się podoba... Ale jeżeli chodzi o grę aktorską, świat przedstawiony, czy realizm postaci... To słaby jest, moim zdaniem. Bardzo irytuje mnie sposób grania aktorów, zwłaszcza Bay. Oczywiście, nie mówię, że jest beznadziejnie, ale jednak mogłoby być dużo lepiej.

Bettka

No muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie ten serial zaskoczył - zdecydowanie odbiega od modnych ostatnio seriali, których fabuła kręci się wyłącznie wokół bogaczy... albo wampirów itp. stworzeń - na ich tle wypada bardzo dobrze, tzn. jest normalny, nie wszystko jest tam wyidealizowane (Kennishowie są bogaci, ale sposób w jaki prowadzona jest fabuła serialu nie sprawia, że to aż tak drażni - no może poza wątkiem z nagrywaniem filmu o zombiakach). Bardzo przyjemnie się go ogląda, ale rzeczywiście tej aktorce co gra Bay za bardzo nie wychodzi ta gra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones