PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 500
ocen
7,2 10 1 5500
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Daphne..

ocenił(a) serial na 7

Oglądam 1 sezon, jestem przy 17 odcinku a Daphne denerwuje mnie już od odcinka pierwszego. Mam pytanie dotyczące tej irytującej postaci, czy przestaje wkurzać w kolejnych odcinkach, sezonach? ;)

NaomiClark_

Momentami przestaje być irytująca...

ocenił(a) serial na 8
NaomiClark_

Znaczy najgorsza chyba jest pod koniec drugiego sezonu, mnie osobiście szlag trafiał, w trzecim staje się w miarę znośna, chociaż dalej ma swoje momenty chwały ;_;

ocenił(a) serial na 8
NaomiClark_

Ja od samego początku wolę Bay, Daphne mnie wciąż przez większość czasu irytuje, choć rzeczywiście, czasem też ma swoje momenty

ocenił(a) serial na 5
NaomiClark_

Nigdy nie lubiłam Daphne, to denerwująca postać, więc mnie ani na chwile nie przestała wkurzać i irytować ;D

ocenił(a) serial na 6
NaomiClark_

Im dalej w las tym gorzej. W 3 sezonie takie akcje odwalała, że głowa mała. Nienawidzę jej za to, co zrobiła ;)

NaomiClark_

Ma przebłyski ta postać,że można ją nawet polubić,niestety w 4tym sezonie nie mogę jej znieść,a dopiero wyszło kilka odcinków..

ocenił(a) serial na 8
avosette

A mnie teraz bardziej irytuje Bay. Rzadko mi się zdarza, żeby jakaś postać w serialu/filmie tak mi działała na nerwy...
W sumie nie wiem, czemu jeszcze oglądam ten serial, bo nie lubię ani Bay, ani Daphne. Może ze względu na facetów, bo jest na czym oko zawiesić (ostatnio Eric Bishop czy Mingo) ;-)

ocenił(a) serial na 8
NaomiClark_

Daphne?
Jak już zaczynam myśleć, że ludzie się zmieniają i że jej głupota przejdzie, to znowu robi BANG BANG! I mnie aż krew zalewa.
Brak mi słów do tej dziewczyny i jej totalnej głupoty. Dziewczyna nie ma za grosz zdrowego rozsądku, już nie mówiąc o rozumie...
W pierwszych odcinkach pierwszego sezonu - to była Daphne, którą można polubić. Od połowy 1 sezonu - omijałabym szerokim łukiem. :) :D

NaomiClark_

A już myślałam, że tylko mnie ona tak działa na nerwy. W zasadzie nwm dlaczego, ale nie znoszę jej. Bay jest 100 razy lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones