PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 500
ocen
7,2 10 1 5500
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

Jestem na razie przy pierwszym sezonie, serial jest super.

Czy dalsze sezony są jakieś gorsze, że tak niska ocena?

ocenił(a) serial na 5
MartaOK

7,3 to według ciebie niska ocena? Jak dla mnie to bardzo duża nota jak na taką produkcje takiej stacji tym bardziej że nawet lepsze seriale od tego nie mają tak wysokiej średniej, więc jako seriali stacji ABC Family dla rodziny opowiadający o problemach nastolatków to i tak dobrze. Raczej nominacji do EMMY nie dostanie jak inne seriale typu Gra o Tron albo Fargo ponieważ serial jest zwykłym serialem dla rodziny owszem pokazującym borykającym się głuchoniemych nastolatków ze swoimi problemami. Nie jest to dzieło wybitne i nic wspaniałego jest dużo świetnych seriali którym właśnie dałbym notę 7. A temu serialu Switched At Birth dałbym co najwyżej 5.

Ariel2400

Widać, że znasz się jak byk na gwiazdach ;D

MartaOK

7.3 to jest niska ocena Twoim zdaniem? Nie oszukujmy się, ale są lepsze seriale niż SaB. Po 3 sezonach jest ponad siedem oczek- ja uważam to za sukces. A sama dałam mocną siódemkę i jak dotąd ocena się trzyma bez zmian, więc jest dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones